Вправи метеликвправи метелик

Придбання гнучкості завдяки вправі бабочкаНалічіе відмінною розтяжки є не просто способом демонстрації відмінною гнучкості жіночого тіла, але і вважається просто класним проведенням часу. Виконання вправ саме на розтяжку допомагають максимально розслабити напружені м’язи після виснажливого тренування і вивести з них накопичилася молочну кислоту. Крім цього, вони здатні надати фігурі жіночність і привабливість. Одним з найбільш широко виконуваним і улюбленим заняттям для досягнення цієї мети, вважається вправу метелик.
Але, варто зауважити, що багато жінок неправильно його виконують. Спробуємо вирішити ці неточності. Вправа метелик, або як його найчастіше величають в йозі — Purna Titali, повністю відповідає своїй назві (перекладі дане словосполучення означає Titali — «метелик», а Purna — «цілий, повний»), адже при його виконанні ноги нагадують крила цього прекрасного комахи . Професійними йогами описується кілька тонкощів, які необхідно обов’язково дотримуватися при виконанні.

Перше, ноги варто максимально розслабити. Потрібно відзначити, що подібного дуже складно домогтися. Наступні зауваження відноситься до ступень, їх необхідно тримати максимально наближено до паху, а спина при цьому рівна. Остання вимога пов’язано зі сприйняттям в східній культурі хребетного стовпа в якості осі, використовуваної для проникнення в людське тіло всієї космічної енергії. Виконувати вправу метелик потрібно щодня, а після цього дат ногам відпочити, витягнувши і розслабивши їх.

Крім стандартної форми виконання, широко практикуючі йоги виконують і розгорнуту. Для цього необхідно лягти тазом на підлогу, при цьому ноги зімкнуті в положення метелики, а самі рухи спрямовані на те, щоб опуститися пахом на поверхню підлоги. До того, як розповісти про правила виконання цієї вправи, хочеться кілька слів сказати про його користь: 1. Воно відмінно розслаблює стегнові м’язи і знімає втому з нижніх кінцівок. 2. Сприяє нормалізації кровотоку після перебування в сидячому положенні тривалий час. 3. Піднімає настрій.

4. Надає благотворний вплив на стан статевих органів як жінок, так і чоловіків. Техніка виконання вправи метелик полягає в тому, що необхідно сісти на підлогу і зігнути ноги в колінах. Стопи покояться на підлозі, а руки спираються об підлогу за спиною. Ноги зімкнуті в колінах — метелики «крила» закриті. На вдиху їх потрібно розкрити, на видиху — закрити.

Коли проводиться розкриття, обов’язково слід поєднати стопи, а коліна притиснути до підлоги. Остання умова на перших тренуваннях є нездійсненним, але, після досягнення відповідної розтяжки — все вийде, а самі рухи будуть гармонійні і природні. Для ускладнення вправи можна ступні обхопити руками, а ногами виконувати пульсуючі рухи, при цьому торкання до підлоги і наявність рівною спини — вважаються обов’язковою умовою.