Вправи містокВправи місток

Вправа місток у боротьбі з закостенілим хребтом і порушеннями опорно-рухового апарату

Ми із завмиранням серця спостерігаємо за витіюватими рухами фігуристок або гімнасток на екрані замість того, щоб присвятити ці хвилини власної тілу. Більше того, непідробна заздрість поселяється в наших серцях, оскільки ми не в змозі повторити навіть пару-трійку хитромудрих па, а спроби відтворити вправу місток або берізка здаються жалюгідними і нікчемними. Після такого фіаско гріх не відкрити холодильник і не заїсти горе здобної булочкою, оснастивши своє без того дерев’яне тіло ще трьома-чотирма зайвими кілограмами, які в такому стані можуть здатися цілком доречними, а головне — гармонійними. У такому випадку, панночки з «мух перетворюються на слонів», посилюючи накопичені проблеми, розвиваючи в собі масу непотрібних комплексом і старанно плекаючи думку про власної непривабливості.
Для того, щоб стати граціозною і еластичною, досить просто витратити 15 хвилин щодня на виконання нехитрого вправи місток, благотворний вплив якого відіб’ється не тільки на вашій зовнішності, поставі, ході, але й фізичне здоров’я, оскільки сприяє зміцненню імунної системи, опорно-рухового апарату і забезпечує функціонування суглобів. Крім того, гімнастичні маніпуляції — прекрасний засіб для того, щоб тонізувати свою м’язову масу і привести своє тіло в порядок. Отже, перше, на чому слід акцентуватися — це одяг.

Дійсно, навіть якщо ви звикли до джинсів і сорочкам або елегантним сукні, такі туалети навряд чи підійдуть для виконання вправи місток, бо, в першу чергу, вони будуть сковувати кожен рух тренує панянки і перешкоджати правильному виконанню даного маневру. Футболка і спортивні шортики, які не будуть занадто обтягуючими, чудово підійдуть для звичайної тренування. Кожне заняття має починатися з легкої розминки, представленої такими діями: 1. Ви повинні лягти на живіт, а руки і ноги одночасно витягнути вгору, трохи відірвавши їх від поверхні, при цьому спина повинна бути максимально прогнути, а колінний і ліктьовий суглоби залишатися нерухомими. 2. Після цього необхідно стати на коліна, відстань між якими буде дорівнює ширині ваших плечей. Дівчині слід максимально вигнути спину і долонями доторкнутися до п’ят.

Голову повинна бути відкинута назад. 3. Лежачи на животі, нижні кінцівки зігнути в колінах, а верхніми щільно обхопити щиколотки і спробувати ними стикнутися з головою. 4. Після такої легкої розминки, з якою вам напевно вдасться повноцінно впоратися через 4-5 занять, можна здійснити першу спробу виконання вправи місток.

Для цього потрібно просто лягти на спину, після чого долонями і стопами впертися в підлогу. Далі вам потрібно максимально наближати ці кінцівки один до одного і спробувати випрямити їх, за допомогою вигинання спини, а точніше, вже підготовленого на попередніх заняттях хребта.