Вправи млинВправи млин

Назад у минуле: вправи млин — зі шкільної лави в наші дні

Багато хто з нас з неприхованим задоволенням прогулювали уроки фізкультури, при цьому навіть не намагаючись приховати свого зверхнього ставлення до даного предмету, постійно применшуючи ступінь його важливості і суттєвості в житті. Ми з великим небажанням здавали необхідні шкільними програмами стандартні нормативи і згодом отримували в табель не цілком заслужені позитивні позначки, оскільки превалирующими були точні науки та гуманітарні предмети. Сучасні школярі приділяють фізкультури набагато більше уваги і, як правило, цей висновок ставитися саме до дівчаток, що знайшли прекрасну альтернативу спортивним залам, секціях і гуртках. Дійсно, трьох-чотирьох уроків на тиждень, а також ранкової гімнастики — цілком достатньо для того, щоб підтримувати свою фігуру в тонусі або прекрасній формі, особливо якщо такі тренування суміщати зі збалансованим харчуванням і правильним режимом дня, в якому є місце і для відпочинку, і для активної трудової діяльності.
За допомогою виконання цілком пересічного вправи млин, можна не просто позбутися від жирового прошарку в області живота, але й придбати чудово тоненьку талію, якої ми звикли милуватися на екранах телевізора у зірок світового кінематографа. Корсети та стягуючі пояси тепер будуть зайвими предметами нашого гардероба, оскільки, завдяки даній дії, можна позбутися від 5-6 зайвих сантиметрів в шуканої частини тіла. Головне — грамотно підійти до виконання вправи млин і доповнити його якісними гімнастичними діями і спортивним спорядженням.

У першу чергу займається слід акцентувати свою увагу на правильно зайнятої вихідної позиції. Так, ноги повинні бути розставлені на відстань трохи перевищує ширину плечей. Під часом відстань можна змінювати в меншу сторону. Після цього виконати нахил верхньої частини тулуба вниз, тобто хребет повинен бути прямим і розташованим паралельно горизонтальній поверхні, на якій ви розташувалися.

Тепер руки розведіть в сторони і виконуйте нахили, намагаючись торкнутися кінчиками пальців верхньої лівої кінцівки до шкарпеток правої ноги і навпаки. Вправи млин не повинно бути монотонним і одноманітним, оскільки з часом його можна ускладнювати і доповнювати новими елементами, представленими спортивним інвентарем, тобто невеликими гантелями. Правда, така дія можна виконувати по закінченню пари-трійки тренувальних тижнів, інакше малюєте заподіяти шкоду своєму організму надмірними навантаженнями, які здобудуть зворотний негативний ефект.

Вагова категорія гантель не повинна перевищувати двох кілограм, більше того з часом варто змінити темпоритм вправ млин, які в жодному разі не повинні нагадувати коливання маятника, інакше стануть рутинними, одноманітними, а, відповідно, нецікавими для тренується.