Вправи на артикльвправи на артикль

Артикль в англійській мові як службова частина речіВ англійській мові часто бурю емоцій, від обурення до неприборканого захоплення, викликає застосування частинок. У російської мови, як відомо, артиклів немає, а правила застосування в різних мовах світу даної частини мови не є ідентичними. Часто в навчальних посібниках тема розкривається стисло і незрозуміло, а іноді й не зовсім ясно. Без правильного застосування артиклів ваша іноземна мова буде некоректним і неповноцінною. Тому ця граматична тема для всіх рівнів вивчення зарубіжних мов є актуальною.
У електронних і паперових навчальних посібниках сьогодні можна знайти масу практичних вправ на артикль, при цьому до багатьох додаються відповіді, але щоб бути чесним із самим собою, дивитися їх дозволено тільки після самостійного виконання завдання. Найбільш розумним підходом до освоєння теми буде ретельне вивчення теорії. Безсумнівно, тему «Артикль» у школі проходили багато, але пам’ятаєте ви сьогодні всі правила вживання даної частини мови? Щоб відновити в пам’яті знання, перерахуємо коротко загальну інформацію по темі. Артикль в англійській мові є службовою частиною мови, яка необхідна для вираження класу невизначеності або визначеності.

При цьому визначеність означає, що даний предмет індивідуалізований, якимось чином виділений з усіх аналогічних предметів. Невизначеність являють собою загальну посилання на тип предметів. Наприклад: у хлопчика є м’ячик — The girl has a ball. Тут мається на увазі конкретна дівчинка, а м’ячик — це більш загальне значення, тобто у конкретної дівчинки є такий тип предмета.

У підручниках ви знайдете вправи на артикль, призначені для перевірки різного рівня знань англійської мови: від читання зі словником до вільного спілкування. В англійській мові є два типи частинок: невизначений a, в деяких випадках вживається форма an; певний the. Вони відбулися обидві від знаменних частин мови і почасти зберегли своє первинне значення. Невизначений артикль стався від числівника one, значення якого можна знайти у фразах: a mile’s walk, not a word, a cup or two і т.д. Артикль цього виду має дві форми an і a. У випадку, коли іменник починається з голосного звуку, застосовується форма an, якщо з приголосного — а. Певний англійська артикль the є скороченою формою вказівного займенника that, звідси і значення конкретності.

Для закріплення і перевірки отриманих теоретичних знань, філологи рекомендують використовувати спеціальні вправи на артикль. Для кожного з вас, будь то дитина молодшого шкільного віку, школяр, студент або дорослий бізнесмен, знайдуться спеціальні практичні заняття з даної теми.