Вправи на біцепсвправи на біцепс

Які вправи найбільше підійдуть для нарощування біцепсаБіцепс, як і будь-яка інша м’яз людського тіла, для збільшення свого об’єму потребує якісного і постійному тренінгу, побудованому з урахуванням певних правил. Перш. ніж відкрити деякі секрети вправ на біцепс, хочеться нагадати, що тільки комплексний розвиток всієї мускулатури здатне побудувати гарне тіло. Але, зараз не про це.

Основними стратегіями, проходження яким допоможе поліпшити показники, є: 1. Зміна позиції хвата. Як відомо з анатомічної будови людського тіла, біцепс виконує рольне тільки м’язи-згинача ліктьового суглоба, а й супінатора. Саме така особливість використовується для забезпечення максимального навантаження заданий мускул. Для цього потрібно при роботі з гантеллю брати її не посередині, а з легким зміщенням до краю так, щоб великий палець руки торкався краю спортивного снаряда.
2. Використовувати різні кути вправи на біцепс. Багато хто помилково вважають, що при зміні вправи змінюється і навантаження на м’язи, однак це відбувається далеко не завжди. Для повної опрацювання даного мускула необхідно використовувати різні варіації з вихідними позиціями згинання рук. 3. Протокол 60/30 займає всього 30 секунд часу, за які потрібно виконати 60 повторень.

З першого разу це не вийде, але, при постановки мети — досягти можливо. Для цієї вправи біцепс гойдається невеликою вагою при суміщенні прискореного руху і його частоти. 4. Згинання рук в постійній напрузі при використанні неповної амплітуди. У зв’язку з тим, що максимальна генерація сили припадає на середню фазу руху, то для більшого ефекту їх амплітуду доцільно буде скоротити. Крім здатності до твору найбільших зусиль в даній позиції, тут же є істотний потенціал до активації дуже високого відсотка рухових одиниць.

Іншими словами, у спортсмена з’являється можливість задіяти більше число м’язових волокон. Виходячи з усього цього, можна помітити, що найкраще починати рух з 90 градусів згину ліктьового суглоба і всі повторення виконувати виключно в серединному діапазоні. 5. Біцепс 28s є модифікацією всім відомої класичної схеми Біцепс 21s, яка використовувалася багатьма професійними бодибилдерами.

Протокол нового вправи на біцепс такий: 7 часткових в найбільш складному діапазоні — 7 повних повторів — ізометрична пауза в серединній амплітуді на сім секунд — 7 часткових в найбільш легкому діапазоні (1/3 — 1/2). І наостанок хочеться відзначити, що традиційні класичні вправи не втрачають своєї актуальності і все так само залишаються основними. А представлені тут — просто з модифікація, використовуючи яку можна домогтися більш значущих результатів.