Вправи на бокиВправи на боки

Як правильно виконувати вправи на боки для того щоб досягти максимального результату в мінімальні терміни

Бока. Як правило, такими утвореннями можуть похвалитися не тільки народжували жінки, а й молоденькі панночки, провідні неправильний спосіб життя або страждають спадковими порушеннями. Так, наприклад, тендітна дівчина дуже часто не може домогтися тонкої талії, оскільки їй заважає жир на боках, який, до всього іншого, здатний зіпсувати всю картину і враження про фігуру в цілому. Причини появи такого непорозуміння представлені наступним переліком найменувань: 1. Зловживання нікотином і алкоголем.
Ні для кого не секрет, що куріння і розпивання спиртних напоїв серед нинішньої молоді стало мало не культом, а тому кожна третя панночка курить, а п’ята частина всіх представниць слабкої статі захоплюється розпиванням пива або вина. Вікових обмежень, як правило, вже не існує, та й слова батьків також залишаються словами. Крім того, також шкідливий для несформировавшегося організму і кави, кілька чашок на день якого стали вже нормою.

Першим кроком назустріч тонкої талії може стати позбавлення від шкідливих звичок, представлених вище, оскільки традиційних вправ на боки без правильного способу життя буде недостатньо. 2. Гіподинамія. Комп’ютерні технології, поява сучасних гаджетів, комфортабельні умови щоденного існування принесли більше шкоди, ніж користі, оскільки раніше збігати до однокласниці за конспектом було корисніше, ніж отримати його електронну версію на пошту. Малорухливий спосіб життя відбився на фігурі, змінивши її при цьому не в кращу сторону, а кількість пропущених уроків фізкультури і вправ на боки і зовсім не злічити. 3. Переїдання.

Достаток смачних продуктів харчування, що не відрізняються своєю корисністю, також стали спокусою для людського організму. Ця тріада стала підгрунтям появи не просто надмірної ваги, але і боків, усунути які складно, але можна. Отже, перша вправа на боки представлено традиційним діагональним скручуванням в області пояса. При цьому задіяні не тільки м’язи живота, але і спини, а тому після декількох тренувань ви відчуєте поліпшення функціонування хребта.

Тренується слід лягти на тверду підлогу або широку лаву, після чого закріпити свої нижні кінцівки таким чином, щоб вони були зігнуті в колінному суглобі, але при цьому залишалися нерухомими. Руки повинні бути зведені в замок на потилиці, а лікті розсунуті убік. Плечову область, голову і частина спини необхідно відірвати від горизонтальної поверхні, і спробувати лівим ліктем дотягнутися до правого коліна і навпаки. Повторити маневр 15 разів на кожну руку.

Наступна вправа на боки вимагає додаткового інвентарю, яким є фітбол. Його слід утримувати між стоп, при цьому ноги повільно піднімати вгору перпендикулярно підлозі. Піднявши на максимальну висоту, розведеними в бік руками впиратися в підлогу, після чого здійснити невеликі нахили убік.

На противагу попередньої дії, повноцінно функціонувати повинна саме нижня частина торсу.