Вправи на диску здоров’яВправи на диску здоров'я

Правильне виконання вправ на диску здоров’я

Коло або диск здоров’я відомий ще нашим мамам. За своїми технічними характеристиками він являє собою спортивний снаряд, що складається з двох пластин, з’єднаних спеціальним підшипником, який дозволяє їм крутитися. Сучасні моделі таких снарядів набагато випередили свого попередника.
Сьогодні можна знайти вироби з твердого пластика, доповнені різноманітними «наворотами» від масажних килимків для ступень, до музичного супроводу занять. Виконувати вправи на диску здоров’я досить просто і легко, а його використання можливе в будь-якому місці, адже сам снаряд не вимагає багато місця для зберігання і не громіздкий в транспортуванні. Крім того, позитивним моментом є і незначна вартість, якщо порівняти з іншими спортивними снарядами і тренажерами для домашнього використання. Основне навантаження при виконанні вправ на диску здоров’я отримують м’язи преса і талії, а в якості додаткового бонусу тренирующийся отримує підтягнуту мускулатуру сідниць, гомілки, стегон, підвищену працездатність організму і гнучкість хребта. Також відбувається поліпшення кровообігу, моторики кишечника, настрої, сприятливий вплив спостерігається на координацію.

Важливим залишається те, що людина самостійно визначає рухову амплітуду і тривалість заняття. Ці показники впливають на інтенсивність тренування, кількість витрачених калорій і швидкість скидання зайвої ваги. Загальними правилами виконання вправ на диску здоров’я є такі: 1. Коло встановлюється виключно на не що ковзає поверхню, в ідеалі — гумовий тренувальний килимок. 2. Не перших заняттях можливе запаморочення, тому варто виключити різкі рухи, а для запобігання падінню поруч повинен перебувати стілець, на який можна негайно сісти.

3. Для зменшення обсягів талії важливо обертати тільки нижньою частиною тулуба, а плечі при цьому залишаються абсолютно нерухомими. Якщо це правило не дотримуватися, то сподіватися на появу результату не варто. 4. Щоб прискорити кровообіг, потрібно випити склянку теплої води за 15 хвилин до початку заняття.

Вправи на колі здоров’я разом з схудненням прекрасно підтримують тонус організму. Однак при всіх корисних зміни, які можуть статися при використанні кола здоров’я, існує певна категорія людей, яким заборонено використання даного снаряда для тренування. До таких відносяться особи, які мають серйозні проблеми з кровообігом мозку, пов’язані з атеросклерозом, страждаючі Дискогенний радикулітом і іншими захворюваннями хребта.

При не контролював використанні тренажера та скоєнні особливо різких поворотів існує можливість пошкодження навіть самого здорового хребта.