Вправи на фітбол для грудничковВправи на фітбол для грудничков

Корисна гімнастика для немовлят: вправи на фітбол

Гімнастика дуже корисна для немовлят. Займатися з фітболом просто, спеціальна підготовка не потрібна. Для освоєння техніки, підвищення рівня надійності та безпеки рекомендується відвідати кілька занять з інструктором, який спеціалізується на дитячій гімнастиці. При виборі м’яча варто віддавати перевагу стійким моделям невеликого діаметра (до 75 сантиметрів).

Такий м’яч можна буде використовувати для гри, коли малюк підросте. Вправи для немовлят на фітбол можна виконувати з двотижневого віку. Якщо перед заняттям ви зробите малюку легкий масаж тіла, гімнастика виявиться ще ефективніше і корисніше.
Дуже важливо стежити за реакцією дитини під час заняття, адже він повинен відчувати позитивні емоції і отримувати від гімнастики задоволення. Дитяча аеробіка допомагає малюкові розвиватися фізично, психологічно й емоційно. До того ж, під час занять розвивається нервова діяльність дитини. Гімнастика на фітбол допомагає розслабити м’язи живота, допомагає позбутися кольок і покращує роботу травної системи. Виконувати вправи на фітбол для грудничков можна через сорок хвилин після годування.

Під час заняття за малюком потрібно уважно стежити, оскільки м’яч може вислизнути і потрібно встигнути зловити в цей момент дитини. Гімнастика повинна проводитися щодня протягом 10-15 хвилин. Результати стануть помітні майже відразу: малюк стане активніше, чи не буде лякатися зміни положення тіла, зміцніє, буде добре їсти і спати. У міру зростання малюка, навантаження і тривалість занять можна збільшувати.

Якщо ви не знаєте, як виконувати гімнастику, не потрібно переживати. В інтернеті сьогодні можна знайти масу інформації, присвяченій цій темі. Вправи на фітбол для грудничков впливають на організм по-різному, однак задіють всі м’язи тіла. Похитування на м’ячі сприяють розвитку вестибулярного апарату, позбавляють від проблем з травленням завдяки м’якому массированию животика.

Гімнастика допомагає зміцнити м’язи спини, зокрема околопозвоночной групу, що дозволяє збільшити гнучкість хребта і зробити його сильним. Виконуючи вправи, не забувайте розмовляти з малюком, хваліть його, співайте пісеньки або розповідайте віршики. Якщо малюк починає вередувати, значить заняття потрібно припинити або перенести на інший час. Чіткого графіка проведення такої гімнастики немає. Вправи на фітбол для грудничков можна виконувати в будь-який час, до того ж можна їх використовувати в якості гри або для заспокоєння малюка.

Займаючись з крихіткою, пам’ятайте про безпеку. Прослідкуйте, щоб поряд з малюком не виявилося меблів з гострими кутами, про які він може випадково вдаритися. Сьогодні в магазинах можна придбати спеціальні м’які накладки на кути, які допоможуть підвищити рівень безпеки крихти.