Вправи на фітбол для схудненняВправи на фітбол для схуднення

Гімнастичний м’яч як ефективний тренажер для схуднення

Фітбол, який спочатку застосовували в реабілітаційних цілях, був винайдений в середині минулого століття. Сьогодні аеробіка з гімнастичним м’ячем є одним з популярних відгалужень фітнесу, завдяки якому поліпшується постава і формується фігура. Заняття на м’ячі прискорюють метаболізм, підсилюють регенераційні процеси, сприяють розвитку координації та вестибулярного апарату, підвищенню еластичності зв’язок і м’язів, покращують кровообіг і харчування міжхребцевих дисків. Важливо правильно вибрати снаряд щоб були ефективними для схуднення вправи на фітбол.
Звернути увагу, перш за все, потрібно на матеріал, з якого м’яч виготовлений. Він повинен витримувати певне навантаження, не мати неприємного запаху, бути щільним і однорідним. Після цього потрібно правильно підібрати розмір м’яча. Між стегном і тулубом, коли ви сидите на фітбол, повинен утворюватися прямий кут, інакше суглоби будуть піддаватися навантаженні.

Не упускайте можливості «приміряти» м’яч, якщо це допустимо в магазині. Існують певні рекомендації щодо виконання вправ на фітбол для схуднення. Якщо ви вирішили привести своє тіло в тонус, поліпшити його обриси і зміцнити в’ялі м’язи, потрібно перш за все, скласти програму тренувань, в яку можу входити наступні вправи: зворотні скручування; перекати; балансування і т.д. Фахівці радять для підвищення ефективності тренування і прискорення процесу зниження ваги переглянути режим харчування. Якщо ви хочете швидше досягти мети, доведеться виключити солодкі, солоні, жирні, борошняні продукти, а також алкогольні напої і фаст-фуд.

Кожне з вправ потрібно повторювати по 12-15 разів, вибираючи при цьому оптимальний темп тренування. Оцінюйте свої можливості і сили правильно. Досягти великих результатів вам допоможуть кардиоупражнения (біг на місці, стрибки зі скакалкою), які можна виконувати між підходами. Запам’ятайте, що будь кардіонагрузку прискорює процес спалювання жирового прошарку вдвічі.

Перед виконанням вправ на фітбол для схуднення не забувайте про розминку, яка повинна тривати не менше п’яти хвилин. Після тренування обов’язково потрібно розслабити і відновити м’язи за допомогою розтяжки. Якщо ви хочете швидше отримати ідеальну фігуру, у вільні від занять з фітболом дні виконуйте кардиоупражнения.

Аеробіка на гімнастичному м’ячі сприяє не тільки схудненню, але і допомагає поліпшити настрій, зняти стрес, поліпшити емоційний фон. Поза тренувань фітбол можна і дуже корисно використовувати в якості стільця. Спочатку вам буде незручно, проте з часом ви звикнете утримувати рівновагу, а м’язи адаптуються до навантаження.