Вправи на грудиВправи на груди

Які вправи на груди в домашніх умовах найбільш ефективні

У світі з сучасною швидкістю житті чоловіка вельми часто не мають достатньо часу, щоб постійно відвідувати спортивні зали. Однак такий стан справ абсолютно не означає, що займатися розвитком власного тіла не потрібно. Для видимого результату достатньо виконувати комплекс спеціально підібраних вправ на груди та інші м’язові групи будинку. М’язигрудей ще прийнято називати м’язової опорою рук. Саме тому сила людини полягає не тільки в біцепсах, але і в грудях.
Ця група при розгинанні бере на себе 50% всієї роботи. Також вони беруть безпосередню участь у переворотах на перекладині, підтягування, віджимання, поштовхах руками. Це і обумовлює необхідність постійних тренувань цих м’язів. Для забезпечення якісного тренінгу необхідно розібратися з анатомічною будовою грудної мускулатури.

Тільки після цього можна буде підібрати дієві вправи на груди, які дійсно допоможуть досягти бажаного. В силу того, що груди умовно ділиться на чотири ділянки — верхній, середній, нижній і внутрішній — сам тренувальний процес також важливо будувати з урахуванням подібного будови. З цього приводу існує кілька правил, дотримання яких допоможе досягти рівномірно розвиненою грудного м’яза. 1. Максимальне задіяння зовнішньої частини відбувається при виконанні вправ на груди широким хватом. Виходячи з цього навичках бажано використовувати середній хват, який трохи більше їх ширини плечей.

2. Верхній відділ оптимально опрацьовується при піднятті рук над головою, у момент здійснення жиму або віджимань. Що стосується останніх, то для їх виконання руки розміщуються трохи вище ключиць. 3. Стискання виробляються плавно, разжіманія — різко.

4. Для досягнення кращого результату при віджиманнях ноги поміщаються вище голови. 5. Постійний контроль дихання: видих при зусиллі, вдих при розслабленні. Дане правило важливо дотримуватися не тільки для вправ на груди, але і інших силових тренуваннях. 6. М’язи потребують якісного відпочинку, тому тренуватися потрібно з інтервалами в один — два дні, тільки в такому випадку мускулатура зростатиме, адже у м’язових волокон буде достатньо часу на відновлення і зростання.

Що стосується кількості повторень підходів, то, як показала практика, максимальні результати дають регулярні тренування з 4 підходами на кожне вправи на груди, кількість повторів при цьому до 12.