Вправи на нижній пресВправи на нижній прес

Дієві вправи на нижній прес

Для того, щоб живіт був плоским і підтягнутим, мало тільки дієти і простих фізичних занять. Необхідно належну увагу приділити виконанню вправ на нижній прес. Про цю частину черевних м’язів досить часто забувають, хитаючи виключно верхній прес, однак такий підхід є неправильним, адже в опрацюванні потребує вся мускулатура.

Та й до того ж підтягнута черевна група не тільки відповідає за красу фігури, але і безпека внутрішніх органів. Що стосується самих занять, то вони досить прості і не вимагають додаткової підготовки. Крім того, деякі комплекси підходять для виконання людям самих різних вікових груп. Для досягнення оптимальних результатів виконання вправ на нижній прес важливо в побудові тренувального процесу врахувати деякі поради. Найперше — це час занять.
Найкраще проводити тренування вранці, безпосередньо перед пробудження. Але якщо такої можливості немає, то головною умовою є порожній шлунок. Щодо часу прийому їжі після виконання вправ, то повинно пройти не менше години. Після важливо вирішити, якого саме результату хочеться досягти. Якщо головним є площину, то потрібно тренуватися в підвищеному темпі і максимально можливим числом повторень у кожному підході.

Людям же, які мріють про рельєфному пресі, всі дії важливо виконувати дуже повільно, а ще краще сісти на певну дієту, що допоможе позбутися від підшкірного жиру. Також при виконанні вправ на нижній прес важливо постійно контролювати дихання: максимальне навантаження супроводжується видихом, розслаблення — вдихом. При побудові самого тренувального процесу важливо врахувати, що сприятливий результат буде тільки при постійному збільшенні навантаження. Важливим правилом, яке стосується не тільки даних тренувань, але і всіх інших вправ, є обов’язкова розминка, для розігріву мускулатури перед основним комплексом і розтяжка, яка виконується в кінці.

Остання істотно підвищить еластичність м’язових волокон і гнучкість всього тіла. Варто також відзначити, що для прокачування нижнього преса зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал і займатися на спеціальних тренажерах. В даному випадку всі вправи можуть бути виконані будинку без будь-яких спортивних снарядів (або з мінімальним їх задіянням), а головне — регулярність тренувального процесу і завзятість самого тренується. Ще важливо підходити до проблеми комплексно, тобто за одне заняття виконувати вправи як на нижній, так і на верхній прес і не забувати давати навантаження бічним м’язам.

Що стосується саме вправ на нижній прес, то відмінно підійдуть зворотні скручування, а також підняття ніг і стегон з положення лежачи або у висі на перекладині. Для посвідчення того, що скручування виконуються правильно, досить простежити, щоб при виконанні вправи «скручувалась» виключно нижня частина, а грудна клітка при цьому залишалася нерухомою.