Вправи на ногиВправи на ноги

Які вправи на ноги найкраще підійдуть для якісного тренування

Сучасні дівчата досить часто не знаходять часу на відвідування спортивного залу, але бажання бути володаркою струнких ніг є у всіх. Саме при такому збігу обставин відмінним виходом будуть домашні тренування. Однак, для досягнення певного результату, важливо правильно виконувати вправи на ноги.

Як це зробити розберемося пізніше, а для початку розглянемо основні помилки, що перешкоджали дівчатам досягти мети. Перш за все, дівчата займаються вдома, звертають увагу тільки на проблемні зони, тоді як важливо до тренування підходити комплексно. Найбільш часто віддається перевага присіданням і махам. Однак це досить примітивні рухи, які тільки спільно з іншими в комплексі можуть принести результат, а якщо їх виконувати изолируемую, то можна тільки підтримувати досягнуті результати. Найкраще спробувати в домашніх умовах з’єднати кардіо і силові вправи, що допоможе отримати підтягнуте і красиве тіло, а також спалити максимальну кількість калорій.
Також досить часто при виконанні вправ на ноги дівчини концентрують увагу на швидкості, а не техніці. Швидкість — дійсно важливий показник, що впливає на кількість спалених калорій, однак таке відбувається тільки за умови дотримання правильної техніки. Саме тому краще віддати перевагу статичним вправам або таким, які дають також і силове навантаження. Особливо важливим це правило стає при виконанні комплексу бодіфлекса, в якому найважливіше — точність і неквапливість.

Крім того, дуже часто під час тренувань (вправи на ноги не виняток) жінки відволікаються на сторонні шуми і розмови. Це постійно розсіює увагу, збиває ритм дихання і сильно відволікає. Найкраще перед початком занять прибрати всі дратівливі і відволікаючі фактори, виділивши особисто для себе пів години часу. У тренуваннях важлива концентрація. Допускається тільки наявність музики, якщо вона не викликає роздратування, а самі композиції не відволікають.

Що стосується безпосередньо тренувального процесу, то краще всього вибрати вже готову програму, складену професіоналами. Якщо немає можливості порадитися з персональним тренером, який би докладно розповів основні нюанси виконання і показав техніку, то можна скористатися відео-уроками, знайти які в інтернеті не складе особливих труднощів. Також можна звернути увагу на заняття, наприклад, тай-бо. Це відмінний комплекс, що поєднує в собі інтенсивний курс аеробіки з силовим тренінгом.

Таке тренування навіть у домашніх умовах відмінно допоможе впоратися із зайвими жировими відкладеннями, зміцнити мускулатуру стегон і ніг, а всю фігуру зробити підтягнутою і гарною.