Вправи на плечіВправи на плечі

Підбірка 10 кращих вправ на плечі

Красива мужня постать припускає наявність широких і добре розвинених плечей. Вони не тільки істотно збільшують верхню частину корпусу, але і зорово зменшують талію, що є ще одним достоїнством. Та й до всього іншого, бути хиляков хочеться далеко не всім. Перед тим, як розглянути найбільш ефективні вправи на плечі важливо зупинитися на основних рекомендаціях. Перше, на що треба звернути увагу в роботі з плечима — ізолюючі вправи.

Багато спортсменів категорично налаштовані по відношенню до такого тренінгу й вважають, що ізолюючі вправи не приносять необхідного результату. Це може і так, але коли мова йде саме про плечах, то без них не обійтися. Це пов’язано з будовою даної частини тіла. Плечі — це передня, задня і бічна частини, які навантажити одночасно майже нереально, що й обумовлює необхідність ізоляції кожної із складових частин.
Крім того, важливо постійно концентрувати всю увагу на виконанні. Фітнес-гуру вже довели, що існує певний зв’язок між роботою мозку і м’язів, тому важливо відчувати всі зміни, які відбуваються в них, а саме увагу концентрувати на повному відчутті плечей. Що стосується найефективніших вправ на плечі, то їх різноманітність наскільки велике, що розібратися в ньому вельми складно. При правильному комбінуванні досягти результату можуть все. Тут же розглядалися ті вправи, ефективність яких доведена багатьма спортсменами.

Крім того, вони здатні принести достатньо швидкі проміжні результати, які можуть порадувати спортсмена і налаштувати його на подальшу плідну діяльність. Отже, в десятку вправ на плечі, які довели власну ефективність входять: 1. Жим штанги стоячи. Ця вправа вважається одним з найбільш дієвих, що допомагають наростити мускулатуру плечей в рекордно короткі терміни.

2. Жим гантелей від плечей з положення сидячи. Такі дії доповнюють попередню вправу, але при цьому кістки і суглоби абсолютно не страждають, що запобігає їх травмування. 3. Вправа від Арнольда має таку назву, тому що популяризував його саме всім відомий бодібілдер і актор.

Якщо дотримуватися техніку його виконання, то при постійній напрузі і відповідної амплітуді рухів створюються найбільш сприятливі умови для приросту м’язової маси. 4. Жим Клокова — ще одна вправа на плечі, яке своєю назвою і популярністю зобов’язане талановитому спортсмену-важкоатлету Дмитру Клокову. Воно відмінно розвиває дельтоподібні м’язи, а також медіальні і довгі головки трицепса, що вельми добре, як для краси, так і для здоров’я. 5. Жим гантелей сидячи.

6. Вправа з перевернутими гирями. 7. Бічний жим гантелей на похилій лаві. 8. Підйоми гантелей в бік сидячи.

9. Ті ж рухи, що і в попередньому випадку, тільки стоячи. 10. Підйоми гантелей з підтримкою грудей.

Такий комплекс при регулярному виконанні допоможе відмінно прокачати плечі, збільшивши їх обсяги і рельєфність.