Вправи на прес з колесомВправи на прес з колесом

Вправи на прес з колесом в домашніх умовах

Колесо, або ролик для преса, є дуже простим снарядом, який найчастіше використовують для домашніх тренувань. Це — звичайне колесо з двома ручками, які розташовуються з двох сторін. Але така зовнішня простота є кілька оманливою, адже для виконання вправ на прес з колесом необхідно докласти певних зусиль, що й впливає на швидкість досягнення кінцевого результату. Габарити даного спортивного снаряда такі, що його можна використовувати навіть у невеликій міській квартирі, а незначна вартість, якщо порівнювати з іншими тренажерами для преса, робить таку покупку підйомною для переважної більшості людей. Варто відзначити, що вправи на прес з колесом корисні не тільки для зазначеної м’язової групи, так як в тренуванні бере участь і інша мускулатура.
Це можна відчути вже після першого заняття. Найбільше працює, звичайно, прес, а також спина, що дуже добре, адже дані м’язи тісно між собою пов’язані, а спільна навантаження підвищує результативність тренінгу. Крім того, в постійній напрузі знаходяться нижні і верхні кінцівки, що благотворно впливає на їх розвиток і підвищення витривалості. Дана вправа призведе до того, що після подібних тренувань все тіло стане виглядати більш підтягнуто і спортивно.

Також вельми вражає швидкість отримання результатів. Так, при щоденних тренуваннях, вельми помітні зміни, які побачать навіть оточуючі, з’являться через приблизно 4 — 6 тижнів. Різних варіацій вправи для пресу з колесом існує досить багато, але навіть класичний варіант такого тренінгу допоможе досягти хороших показників. Для цього необхідно стати на карачки, вхопившись руками за ручки колеса. Після досить повільно прокатати гімнастичний снаряд вперед, щоб тіло зайняло положення паралельно підлозі, але не стосувалося його.

Якщо досягти такого положення на перших заняттях не виходить, то не варто засмучуватися, при постійному тренінгу це стане цілком можливим. Після секундної затримки необхідно повернутися у вихідне положення. Коли такий варіант виконання стане досить простий, необхідно перейти на більш складний.

У цьому випадку опора вже робиться не на коліна, а на пальці ніг, як при віджиманні від підлоги. У полегшеному варіанті працює прес, спина і руки, в просунутому — додатково підключаються і ноги. Варто також зауважити, що такий спортивний снаряд володіє і деякими протипоказаннями. Так, його не можна використовувати для тренування преса людям, що мають проблеми з серцево-судинною системою, хребтом, а також вагітним і нещодавно народили жінкам.

Крім того, такий тренінг досить важкий, тому вимагає попередньої фізичної підготовки.