Вправи на спинуВправи на спину

Як зробити красивою поставу або вправи на спину

Жінка з красивою поставою завжди виглядає набагато молодше тієї, яка постійно горбиться і сутулиться. Крім того, нерівна спина додає зовнішності певну похмурість і навіть суворість, що абсолютно не властиво жіночої м’якості і ніжності. Саме тому важливо стежити за власною поставою, використовуючи ефективні вправи на спину, виконувати які важливо щодня.

Перше, що необхідно зробити на шляху до гарної постави — перестати горбиться. У багатьох спортивних секціях заняття починаються з простого вправи на спину: необхідно стати до стіни, доторкаючись до неї п’ятами, сідничний м’яз, попереком, лопатками і потилицею. Коли хребет звикає до такого положення робиться крок вперед, але постава при це мені змінюється і зберігається в такому положенні як можна довше.
Виконувати дану вправу можна навіть на роботі. Воно допоможе нагадати м’язам, як необхідно підтримувати хребет, а правильна постава сприятиме расправлению грудної клітки, втягуванню живота і незначного збільшення зростання. Якщо говорити про те, як найкраще зберегти гарну поставу, то для цього відмінно підійдуть вправи на розтяжку хребта. Найпростішим з них, яке можна виконувати безпосередньо після пробудження, навіть не піднімаючись з ліжка, є таке. Необхідно лягти на спину і, піднявшись на руки, прогнути спину.

При знаходженні в такому положенні відмінно відчувається розтягнення кожного хребця. При регулярному виконанні прогин буде збільшуватися, а для підвищення навантаження можна додатково зігнути ноги і спробувати дістати ними до голови. Однак виконувати дану вправу на спину, як і будь-яке інше, можна тільки після попередньої консультації з лікарем.

Що стосується силового тренінгу, то він застосовується для зміцнення мускулатури, яка і підтримує хребетний стовп. Така фізкультура досить часто має лікувальну спрямованість і приписується пацієнтам після травмування хребта. Якщо ж проблем немає, то можна виконувати підйоми тулуба з положення лежачи на животі. Це найефективніша вправа на спину, яке допомагає не тільки зміцнити мускулатуру, але і поліпшити зовнішній вигляд спини. На початковому етапі може не виходити самостійно не відривати ноги від землі, якщо така ситуація спостерігається, то варто вдатися до сторонньої допомоги.

Таким чином людина буде утримувати нижні кінцівки в нерухомому стані, що допоможе якісно прокачати необхідні м’язи. А от коли останні зміцніють, то подібної проблеми виникати вже не буде. У полегшеному варіанті одна рука знаходиться на потилиці, друга — витягнута в сторону.

Закінчити комплекс можна схожим вправою, тільки важливо обидві руки помістити на потилицю, а самі підйоми робити на максимально можливу висоту.