Вправи на турніку для початківцівВправи на турніку для початківців

Як має виглядати сучасний чоловік

Природно, уявлення про справжніх чоловіків — кардинально змінилися в порівнянні з попередніми сторіччями і сьогодні ми можемо «милуватися» хлопцями з довгими фарбованим волоссям в обтягує одязі, яку впору носити молоденьким струнким панночкам. Сучасне покоління хлопців і дівчат змушує нас замислитися про подальший розвиток ситуації, оскільки прийдешнє майбутнє кілька затьмарене подібними модними тенденціями. Модні мілірованние стрижки, сережки у вухах, пірсинг і татуювання по всьому тілу, а також яскрава позбавлений смаку одяг — все це відмінні риси сучасних підлітків-хлопців.
Страшно навіть уявити, якими вони будуть чоловіками й батьками, оскільки їх важко то і в категорію чоловіків віднести. Отже, стереотипно хлопець повинен відрізнятися від дівчини своїм потужним торсом, який є результатом виконання вправ на турніку (для початківців підійдуть і настінні турніки), наявністю розвинених м’язів і, природно, міцною статурою, оскільки кожна панночка жадає йти під ручку з справжнім захисником, поруч з яким вона буде себе почувати, як за кам’яною стіною. На жаль, лише чверть хлопців можуть хоч віддалено відповідати таким вимогам, але це й не дивно, оскільки самі панянки не мотивують своїх коханих, радіючи тому, чим нагородила природа. Більше того, як можна від людини вимагати того, чого сам не відповідаєш, претендувати на те, чого не заслужив.

Тому, в якості результату, ми бачимо бадьоро крокуючих хлюпиків в обнімку з пампушками, поглинаючими морожене або пиво, замість того щоб придбати пару абонементів в найближчий спортзал і не дивитися на себе зі здриганням в дзеркало. Красиве чоловіче тіло, всупереч усім законам гравітації, завжди утворило навколо себе потужне магнітне поле і притягувало погляди всіх оточуючих панянок, втім, те ж саме можна сказати і про хлопців. Адже вони також приходять у захват при вигляді довгих ніг на високих підборах і підтягнутою грудей третього розміру.

Як кажуть класики: «претендуєш — відповідай!». От якби сучасні хлопці та дівчата керувалися такою критикою, то не висловлювали б зауваження один одному і не вказували повсюдно на недоліки, а заохочували компліментами і захопленими поглядами. Тому, якщо ви зважилися кардинально змінити свій образ і хоч трохи наблизитися до еталону чоловічої краси, то вам просто необхідно записатися в найближчий тренажерний зал або почати займатися спортом в домашніх умовах.

Адаптуватися до важких фізичних навантажень вам допоможуть вправи на турніку для початківців.