Вправи на турніку відеоВправи на турніку, відео

Як навчитися правильно виконувати вправи на турніку

Існує величезна кількість способів підтримки фізичної форми. Серед такого розмаїття не останнє місце займає турнік і це обумовлено декількома факторами: простота тренувального процесу, ефективність занять і доступність спортивного снаряда. Слід зауважити, що далеко не завжди початківець спортсмен може правильно, з технічної точки зору, виконувати такі тренування. Саме для цієї мети існує відео вправ на турніку, які знімають і викладають в мережу професійні спортсмени, тренера або прості обивателі, які вже не один рік займаються спортом. Такі своєрідні уроки важливі, тому що тільки правильне технічне виконання призведе до необхідних результатами і захистить початківця спортсмена від травмування: пошкодження суглобів, розтяжок м’язів, сухожиль та ін.
З чого ж необхідно починати тренування? Найперше, що важливо зробити — це визначити рівень фізичного розвитку, виходячи з нього і необхідно буде шукати відповідний комплекс вправ на турніку і відео до нього. Якщо не виходить підтягнутися навіть один раз, єдино можливим варіантом буде просто пробувати, як би це банально не звучало. Також варто звернути увагу на те, скільки часу можна провисеть на перекладині, якщо більше хвилини, то сила в кисті є.

Також можна скористатися допомогою сторонньої особи в підйомі, а ось опускатися необхідно самостійно і в повільному темпі. Поступово мускулатура зміцнюватиметься і кількість повторень збільшуватися. При використанні комплексу вправ на турніку, відео техніки їх виконання необхідно знайти і ретельно вивчити, тому що тут задіюється величезна кількість м’язових груп: найширша, ромбовидна, велика кругла. Крім того, в роботу включаються так звані «асистенти»: трицепси, біцепси, велика і мала грудні.

Якщо коротко охарактеризувати техніку таких вправ, то вона складається з: 1. Надійний хват, при якому великий палець обов’язково знаходиться знизу. 2. Виключення різкості і ривків. 3. Максимально повільне опускання. 4. Правильне дихання: затримка при підтягуванні і видих під час опускання.

Базовими вправами на турніку прийнято вважати підтягування вузьким хватом до рівня підборіддя, широким до грудей, зворотним вузьким до шиї. Крім того, для різноманітності можна використовувати підтягування за голову (широкий хват), на одній руці, виходи на обидві і одну руку, підйоми-перевороти і ін.