Вправи на задні дельтивправи на задні дельти

Які вправи на задні дельти найбільше підійдуть?

Задні дельти — досить маленька м’язова група, на яку більшість любителів навіть не звертають належної уваги, вважаючи їх тренування безглуздими. Однак професіонали обов’язково приділять належну увагу її розвитку, адже тільки повністю відпрацьований тіло може виглядати красиво. Які ж вправи на задні дельти є найефективнішими?

Багато «знавці» цілком серйозно стверджують, що база дуже благотворно впливає на опрацювання задній частині плеча (саме дельт). До таких вправ відноситься підтягування, тяга гантель в нахилі, тяга штанги до пояса, вертикального блоку до рівня грудей. Проте це абсолютно не відповідає дійсності, адже при подібному тренінгу навантажуються виключно великі м’язові групи, тоді як дельта, так би мовити, знаходиться в стороні. Набагато якісніше опрацювати дану групу допоможуть такі вправи на задні дельти, як махи в нахилі і сидячи, при зігнутому вперед корпусі.
Вони є ідентичними, тому більш зручний варіант повинен кожен спортсмен визначити для себе самостійно. Якщо говорити про основні радах, які здатні допомогти в даній справі, то до них відносяться: 1. При відставанні розвитку обумовленої групи м’язів, виконувати вправи на задні дельти краще на самому початку тренінгу, що дозволить приділити їм максимальну увагу і скоротить відставання в їх розвитку . 2. Дана мускулатура здатна відновлюватися за рекордно короткі терміни, тому такі тренування проводяться близько трьох разів на тиждень. 3. Для максимального ефекту спільно потрібно займатися задньою частиною плечей і спиною.

Що стосується особливостей техніки виконання, то для її постановки потрібно: Знизити робочі ваги до мінімуму, що дозволить повністю контролювати всю амплітуду руху спортивного снаряда. Для правильного розподілу навантаження нахил корпусу повинен бути рівний 45 градусам. Якщо його дещо збільшити, то буде працювати спина. При виконанні вправ на задні дельти їх потрібно відчувати, а сам процес доводити до печіння.

Щоб досягти подібного навантаження, потрібно виконувати близько 20 повторень, а у верхній точці — пікове скорочення (секундна затримка снаряда на піднятті). Дрот-сети. Вони являють собою тренування за схемою: відразу найбільший вагу з поступовим зменшенням без перерви. Наприклад, 20 повторів з 12 кг, 15 — 10 кг, 10 — 8 кг, 10 — 6 кг. після такого виконання печіння буде забезпечено.

Виконання перерахованих вище правил і даних вправ на задні дельти допоможе накачати зазначені м’язові групи і довести їх до досконалості.