Вправи особистісного зростанняВправи особистісного зростання

Тренінги, що забезпечують високий особистісний ріст

Незважаючи на те, що особистісний ріст необхідний не тільки жінкам, а й чоловікам, дітям і всім людям, наша стаття присвячена особистісному зростанню саме представниць слабкої статі, які почали проявляти активність і рішучість в умовах розвитку сучасного суспільства. Так, наприклад, процеси фемінізації і емансипації стали невід’ємною частиною нашого повсякденного існування. Більше того, про них ми чуємо по радіо, бачимо останні дії різних жіночих організацій на блакитних екранах, а інтернет-ресурс так і зовсім просто переповнений численними статтями, які пропагують рівність статей. Якщо раніше жінки активно відстоювали право голосувати і брати участь у політичних змінах в державі, то на сьогоднішній день деякі вже самі балотуються на високі політичні посади. Дійсно, особистісний ріст — запорука високої самооцінки, а відповідно високих вимог, що пред’являються не тільки до оточуючих, але і до себе.
Вправи особистісного зростання просто необхідні особам, що зважилися кардинально змінити своє життя, сферу діяльності або ставлення близьких до своєї персони. На даний момент панянки освоїли практично всі види діяльності, раніше властиві виключно сильній статі. Так, наприклад, кількість жінок за кермом автомобіля стає загрозливо небезпечним.

Понад 70 відсотків дівчат, вік яких обмежений 20-30 роками, мають посвідчення, яке надає їм право керування транспортним засобом і незважаючи на те, що чоловіки всіляко висміюють панночок за кермом, представники правоохоронних органів відзначають, що останні більш уважні та відповідальні. Так, наприклад, тільки 2% жінок можуть дозволити собі керування в стані алкогольного сп’яніння, в той час як чоловіки вважають себе неперевершеними Шумахерами і обов’язково сядуть за кермо після двох-трьох келихів в кращому випадку. Особистісний ріст — це можливість реалізувати свій творчий потенціал, стати неперевершеним майстрів вподобаного заняття або справи. Крім того, постійно розвивається і вдосконалюється жінки викликають непідробний інтерес у представників сильної статі, які шукають собі гідну і цікаву супутницю.

Також слід зазначити, що існує безліч тренінгів, що забезпечують позитивну динаміку в даному питанні. Вправи особистісного зростання — невід’ємна частина кожного психологічного тренінгу, які надзвичайно поширені на сьогоднішній день. Так, найбільш цікавими, згідно з думкою більшості психологів, є такі вправи особистісного зростання як «Шприц», «Зате …», «На який я сходинці?», «Песиміст, оптиміст, блазень» і т.д.

Незважаючи на те, що більшість з цих завдань розраховані на чоловічу аудиторію, найбільш відповідальними виконавцями є саме жінки.