Вправи перлиниВправи перлини

П’ять перлин — вправи для молодості та довголіття

В ідеалі, кожна вправа методики «П’ять перлин» повинно повторюватися 21 разів. Саме таку кількість повторень дозволяє досягти бажаного енергетичного ефекту. Більше повторень вам не зашкодить, але необхідності в цьому абсолютно немає.

Щоб зуміти виконати вправу 21 разів, потрібна початкова підготовка. Новачкам, щоб прийти до цієї кількості повторень, потрібно близько місяця тренувань. Починати слід з 9 повторень кожної тибетської перлини. Вправи виконувати рекомендується щодня, поступово збільшуючи кількість повторень, поступово наближаючись до цифри 21.
Сам процес тренування принесе вам невимовні відчуття. Намагайтеся виконувати кожну вправу з максимальною точністю і зовсім скоро ви відчуєте безмежний прилив сил, енергії, бадьорості. Перед заняттям уважно прочитайте опис та інструкцію до кожної з п’яти тибетських перлин. Звіряйте кожен свій рух з фото та відеоматеріалами, що містять опис методики.

На них вправи перлини чітко продемонстровані: ви зможете оцінити положення рук, ніг, тулуба і надалі зумієте повністю скопіювати позу. Займатися йогою можна в будь-який час дня, проте фахівці рекомендують проводити тренування в ранковий час, наприклад, після прийняття душу, оскільки вправи забезпечують приплив енергії і сил. Однак і вечірні тренування принесуть багато користі: ваш сон буде глибоким, повноцінним і часу для відпочинку знадобиться набагато менше.

Щоб зрозуміти, який з варіантів буде для вас більш ефективним, можна провести експеримент і потренуватися в різний час, а потім порівняти відчуття. Виконувати вправи перлини слід не раніше, ніж через три години після прийому їжі, оскільки в деяких позиціях наповнений шлунок може стати причиною нудоти. Також до заняття йогою повинна бути готова енергетична система організму: кров повинна вільно переміщатися по судинах і органам. Тренуватися професійні інструктори з йоги радять в приміщенні з оптимальною температурою навколишнього середовища, а також з хорошою вентиляційною системою. Однією з головних умов тренування є глибоке дихання, а значить, повітря повинне бути чисте і свіже.

Для виконання вправи перлини потрібно вибирати зручний одяг, яка не буде викликати дискомфорт або сковувати рухи. При цьому фахівці відзначають, чим менше одягу, тим краще. Зверніть увагу, що методика «П’ять тибетських перлин» позитивно впливає на ваше здоров’я, тому її потрібно цінувати і ставитися з глибокою повагою.

Вправи будуть ефективними, якщо ви будете мати позитивну внутрішню позицію.