Вправи пілатесВправи пілатес

Сучасний вид фітнесу — пілатес

Свою назву система вправ пілатес отримала від свого творця — Джозефа Пілатеса. Це німецько-американський спортивний фахівець, який створив дану гімнастику для атлетів, що відновлюються після травми. Завдяки тому, що комплекс вправ в пілатес щадний, він дозволяє опрацьовувати всі м’язи тіла, навіть найглибші. Цей вид фітнесу швидко проник в маси і став викладатися поряд з іншими видами аеробних тренувань. Займатися фітнесом можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки і в будь-якому віці.

Під час вправ практично неможливо отримати травму, крім того, під час занять не відчувається біль у м’язах. Особливо корисний цей вид спорту для людей, які мають проблеми з хребтом, кровообігом в тілі і для жінок після пологів. Але є деякі захворювання, при яких вправи пілатеса можуть нашкодити, тому перед початком занять слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.
Як виконувати вправи в пілатес Головне в пілатес — це правильно виконувати всі вправи. Рухи в них повинні бути повільними, сконцентрованими. Кожен рух повільно переходить в інше, без зупинок і пауз. Дихати слід животом — це дуже важливо для активності тих чи інших м’язів. Крім того, що пілатес відмінно відновлює м’язи, він є дуже корисним для внутрішніх органів, оскільки під час занять підтягуються навіть внутрішні м’язів, які ні при заняттях фітнесом, ні при будь-якій іншій фізичному навантаженні задіяти неможливо.

Для того, щоб почати займатися пілатесом, не потрібно будь-якого спеціального інвентарю, крім звичайного фітнес-килимка. Ходити на заняття слід два-три рази на тиждень, головне -Дотримуватися регулярність тренувань. Як правило, за півроку будь-яка людина освоює початковий рівень. За цей час тіло стає підтягнутим, з’являється гарна постава, і взагалі, стає набагато легше.

Вправи пілатес для початківців Альбатрос Початкове положення — ноги разом, злегка зігнувши коліна і підтягнувши низ живота. Уявіть, що до вашого куприка підвішений вантаж, який тягне вас вниз. Корпус при цьому повинен розташовуватися під кутом 60 градусів відносно статі. З цієї пози дуже плавно і повільно підніміть, і опустіть руки, розведені в сторони. При цьому підборіддя потрібно направляти на грудну клітку і витягати шию.

Намагайтеся при цьому напружувати всі м’язи тіла. Поплавок Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах. Центр тіла тримайте при цьому в напрузі.

Уявіть, що ваші стегна стискають м’ячик для тенісу і напружте відповідні м’язи. Тепер направте підборіддя на груди і повільно відкиньте голову назад, намагаючись при цьому не відривати від підлоги лопатки і тримати плечі в нерухомому стані. При цьому постарайтеся підвести від підлоги куприк і прогнути трохи поперек, роблячи підкручують руху тазу вгору.

Руки під час виконання вправи повинні лежати уздовж тулуба, долоні спрямовані вниз.