Вправи після пологівВправи після пологів

Як прийти у форму після пологів, займаючись будинку

Якщо пологи були природними і пройшли вдало, можна приступати до занять спортом вже через 2-3 тижні. Але все ж, перед тим як починати тренуватися, варто проконсультуватися з лікарем. Він розповість вам, які вправи після пологів можна робити, а від яких варто на якийсь час відмовитися.

Як правило, доктора радять перші кілька тижнів обмежитися простими пішими прогулянками. Всього за годину ходіння з коляскою по парку ви втрачаєте 200-300 калорій. Але при цьому гуляти слід досить швидким кроком, а не тупцювати на місці. Тренування будинку Фахівці радять починати тренуватися вдома з легких вправ.
При цьому витрачати на домашні заняття коштує не більше 10-15 хвилин на день. Поступово тривалість і інтенсивність навантаження можна буде збільшувати. Після пологів вправи на прес протипоказані, тому варто виконувати альтернативні скручування, тобто підтягувати в положенні лежачи лікті до колін.

Також корисно робити присідання, нахили, махи ногами. Через два тижні регулярних тренувань можна урізноманітнити і ускладнити їх, використовуючи різні гаджети, наприклад, фітбол, легкі гантелі, скакалку. А ще можна займатися спортом разом зі своїм малюком. Вчені з США довели, що такі тренування значно покращують психологічний стан матері. Так, вони знижують рівень стресу, зменшують імовірність появи післяпологової депресії.

А що найцікавіше — за допомогою цих вправ ви налагоджуєте контакт зі своїм малюком. Комплекс вправ після пологів, який виконується спільно з дитиною, можна робити, коли малюкові виповниться вже два-три місяці. Вправи для матері з дитиною вправи для преса Ляжте на підлогу на спину, випрямити ноги. Дитину візьміть у руки і утримуйте на витягнутих руках перед собою. повільно підніміться з підлоги, не відриваючи поперек від поверхні і опустіться вниз. Лежачи на підлозі на спині, покладіть дитину собі на живіт.

Піднімайте ноги до кута в 45 градусів, і утримавши їх у верхній точці, знову опускайте вниз. Вправа для ніг і сідниць Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Дитину тримайте перед собою на витягнутих або зігнутих руках. Глибоко вдихніть і присядьте, але не дуже низько, так, щоб ви відчули напругу в м’язах ніг і сідниць. Всі ці вправи після пологів потрібно починати виконувати з 10 раз в один підхід, поступово збільшуючи кількість повторень і підходів.

Одним з важливих переваг даних вправ в тому, що дитина постійно зростає, а значить, ваша навантаження природним чином збільшується.