Вправи при опущенні маткиВправи при опущенні матки

Опущення матки: виконуємо ефективні вправи

Опущення статевих органів, що стосовно також матки, досить поширена проблема, яка зустрічається найчастіше у народжували жінок. Але бувають випадки, коли від цієї патології страждають навіть неповнолітні дівчинки. Незначне опущення матки практично не супроводжується вираженими симптомами, що особливо небезпечно, оскільки в будь-який момент воно може загостритися і тоді без хірургічного втручання не можливо буде обійтися.

Але все ж, фахівці виділяють основний, найбільш явний і простежуються ознаки виникнення даної проблеми — відчуття печіння в області статевих органів, у момент піднятті ваги. Як тільки даний симптомом вами помічений, відразу ж звертайтеся до лікаря. Найчастіше, на початковому етапі, лікар призначає спеціальні вправи при опущенні матки. Їх головне завдання полягає у зміцненні внутрішніх м’язів, що повинно запобігти розвитку цього захворювання надалі.
Лікувальна гімнастика в такій ситуації характеризується простотою й доступністю, оскільки її можна виконувати в будь-який час, зручне особисто для вас. Основний нюанс, на який ви зобов’язані звернути увагу, полягає в дотриманні систематичності і регулярності фізичних занять. Фахівці відзначають, що найвигіднішими вихідними позиціями при лікуванні даної хвороби є: стоячи на четвереньках і горизонтально, лежачи на спині. До дійових і простих вправ при опущенні матки, результат від яких можна відчути дуже скоро, відносяться наступні: 1. У горизонтальному положенні горілиць, руки розмістити вздовж корпусу, а ноги підняти над собою і почати відтворювати в повітрі рухи, як при їзді на велосипеді. Ця вправа повинна виконуватися протягом не менше 5 хвилин.

2. Займіть сидяче положення, а між колінами помістіть кулаки. Потім з усією силою стискайте коліна, при цьому потрібно обов’язково відчувати напругу стегон. Повторювати дана вправу потрібно 10 разів. При цьому тривалість кожного повтору 10-15 секунд. 3. Візьміть гімнастичний килимок і скрутіть його в валик, який підкладіть собі під сідниці, будучи при цьому в горизонтальному положенні.

Потім по черзі піднімайте кожну з ніг під кутом 90 градусів. Слідкуйте, щоб коліно не згиналося. 4. Вправа при опущенні матки «ножиці» — всім відоме просте заняття. При цьому лежачи на спині ноги потрібно підняти приблизно під кутом 60 градусів. 5. Займіть положення рачки.

Вигніть спину вгору, потім опустіть її вниз, після чого підніміть вгору праву ногу максимально високо, потримайте так кілька секунд, а після опустіть. Таку ж дію виконайте з іншою ногою. Виконайте 5-6 підходів.

Виконуючи кожен раз дані вправи, ви повинні пам’ятати, що з часом ваше тіло до них звикне, а це означає, що поступово навантаження потрібно буде збільшувати. Крім того, наступ позитивного результату у жінок може відбуватися по-різному, що залежить від анатомічних особливостей організму.