Вправи при простатитіВправи при простатиті

Лікуємо простатит за допомогою фізичних вправ

Фізичні вправи при простатиті відносяться до числа ефективних методів комплексного лікування даного захворювання. Ті хворі, які регулярно їх використовують, відзначають поліпшення власного стану через деякий час. Хронічний простатит найчастіше характеризується застоєм крові в області малого тазу. Це провокує набряк передміхурової залози, услід за чим створюються всі необхідні умови для розвитку патогенних бактерій. Також негативно на стані простати відбивається її ухудшенное постачання киснем, пов’язане з уповільненням кровообігу.
Ці фактори разом чинять негативний вплив на функціонування передміхурової залози, в результаті чого виникають больові відчуття, дискомфорт, неможливість вести повноцінне статеве життя. Тому, для позбавлення від даної проблеми, варто включити в свій розпорядок дня регулярні вправи при простатиті. В даному випадку спеціальні фізичні тренування діють аналогічно звичайній гімнастики — м’язи знаходять втрачений тонус, поліпшується стан кровотоку, услід за чим відбувається нормалізація обміну речовин. Саме цього потребує передміхурова залоза, в роботі якої почали відбуватися збої. Лікування простати фізичними вправами зводиться до комплексним тренуванням, що складається з гімнастики Кегеля, масування області промежини, лікувальної фізкультури, йоги і контрастного душу на область промежини.

Фізичні вправи при простатиті по Кегелю увазі виконання наступного дії: в момент сечовипускання потрібно затримати струмінь, включаючи при цьому в роботу м’язи, розташовані поруч з простатою. Якраз дану вправу дозволить вам поліпшити кровообіг судин передміхурової залози. Проте досягти цього можна тільки при дотриманні регулярності цього заняття.

Рекомендується за час одного сечовипускання виконувати близько 30 зазначених скорочень. У випадку, якщо виникають неприємні відчуття в момент виконання даної вправи, не варто від нього відмовлятися. У такій ситуації варто тільки поміняти тактику — розбийте вправу на весь день, приблизно на 5 підходів, в кожному з яких буде по 6 скорочень. Завдяки цьому м’язам поруч з простатою вдасться звикнути до навантаження і біль в момент тренування зникне. Це має стати сигналом для поступового збільшення навантаження — з часом кількість скорочень потрібно довести до 100.

Вправи при простатиті з фізкультурного комплексу дають можливість нейтралізувати застійні процеси в простаті. До числа таких відносяться наступні: 1. Займіть позицію стоячи, потім розводячи коліна в сторони почніть виконувати повільні присідання. 2. У позиції стоячи розмістіть ноги разом, потім не згинаючи спини черзі, на скільки можливо, піднімайте їх, згинаючи в колінах.

3. У горизонтальному лежачому положенні зафіксуйте між ногами м’яч, після чого почніть його здавлювати колінами. М’язи в напруженому стані потрібно утримувати 7-9 секунд, потім розслабитися.