Вправи проти целюлітуВправи проти целюліту

Особливості боротьби з целюлітом за допомогою вправ

У боротьбі з целюлітом відмінним помічником, крім іншого, може стати спорт, а точніше конкретні фізичні вправи проти целюліту. У місцях утворення шорсткостей на шкірі м’язи є більш ослабленими і в’ялими, у зв’язку з чим їм не вдається протистояти активному утворенню адипоцитів — жирових клітин. Ці небажані гості провокують порушення кровообігу, слідом за яким настає черга другої стадії целюліту. Рівним чином вправи проти целюліту надають статичну фізичне навантаження на ті м’язи, які перебувають у проблемних ділянках.
При цьому на таку роботу організму доводиться витрачати менше енергії, ніж під час динамічної активності, завдяки чому м’язам не доводиться збільшуватися, а навпаки, вони набувають тонус і підтягнутість. У результаті стабілізується кровопостачання, тканини починають вимагати більше кисню і корисних речовин, що змушує організм звернутися до своїх енергетичних запасів — жировим відкладенням. Природно, що досягти такого налагодженого процесу вдається лише з урахуванням комплексного підходу у вирішенні цієї проблеми, що має на увазі проходження спеціальної спортивної дієті. Для вправ проти целюліту величезне значення грає їх частота. Якщо ви маєте намір досягти видимих ​​результатів, тоді потурбуєтесь про те, щоб тренування проходили через день.

У той момент, коли поставлена ​​задача вже буде досягнута, не поспішайте повністю відмовлятися від фізичних вправ, просто зменшіть щільність тренувань. Це дозволить підтримувати фігуру в необхідній формі. Вправи проти целюліту, власне, як і будь-які інші, потребують дотримання кількох важливих правил.

По-перше, не потрібно прагнути збільшити їх кількість на шкоду техніці виконання. Справа в тому, що від кількості постраждає якість виконаної роботи, а значить, вона буде абсолютно даремною для вашого тіла. Приміром, віджимаючись, стежте нема за кількістю віджимань, а за корпусом: він повинен розміщуватися в одній площині з тазом. Порушення позиції тіла приводить до навантаження в абсолютно не потрібних місцях. По-друге, тренування не можна форсувати, тобто виконати весь комплекс вправ, наприклад, за 10 хвилин і податися у своїх справах.

Ефекту від таких занять, крім втоми, буде нуль. Прагніть виконувати вправи проти целюліту плавно, повільно, відчуваючи при цьому, як напружуються конкретні м’язи. По-третє, здійснюйте руху з малою амплітудою, тоді вам вдасться досягти ізольованою тренування м’язової тканини — простіше кажучи, навантаження отримають конкретні частини м’язів.

У зв’язку з цим утримайтеся від ривків і розмахів.