Вправи щоб на шпагат сістиВправи, щоб на шпагат сісти

Як правильно тренуватися, щоб сісти на шпагат?

Будь-яка розтяжка, насамперед, дозволяє підвищити гнучкість. У цьому сенсі шпагат досить універсальний. При дотриманні техніки виконання вправи шпагат робить корисний вплив на тазові м’язи і зв’язки, а також поперек. Тому освоїти цю вправу буде дуже корисно. Шпагат дозволяє підвищити гнучкість і плавність рухів.

Часто вправу рекомендують для боротьби з проблемними менструаціями і варикозним розширенням вен. Існують спеціальні вправи, щоб на шпагат сісти і освоїти його техніку, однак тривалість підготовчого періоду залежить від декількох факторів: пластичність: викладачі гімнастичних шкіл завжди спочатку оцінюють гнучкість майбутніх гімнасток. Однак цей параметр багато в чому обумовлений генетичними особливостями; загальна фізична форма: на шпагат сісти буде вкрай складно, якщо ви раніше навіть не виконували звичайну загальну гімнастику або не займалися ніяким спортом; вік: розтягувати м’язи легше до 18 років.
У міру росту організму доведеться докладати більше зусиль, щоб розтягнутися. Однак все можливо. Через пару тижнів ви зможете на шпагат сісти, але тільки, якщо раніше займалися активно розтяжкою або маєте гнучкість. Решті жорстко обмежувати себе тимчасовими рамками не рекомендується. Для виконання шпагату у вас повинні бути дуже добре розтягнуті м’язи стегна, околоколенние і пахові зв’язки.

Щоб сісти на шпагат, вправи потрібно виконувати регулярно і з дотриманням правильної техніки. Підготувати до шпагату вас можуть: випади, які будуть ефективними навіть при мінімальному рівні фізичного розвитку; махи ногами з максимальною амплітудою. Виконувати вправу рекомендується в прискореному темпі, з рівною спиною і ногами; балетний верстат, який чудово розвиває розтяжку. Будинки снаряд можна замінити будь-яким предметом, який знаходиться вище вашої талії; вправу «метелик»: сидячи на підлозі, розведіть в сторони коліна, а стопи складіть разом.

Руками тисніть на коліна, намагаючись притиснути їх до землі. У результаті коліна повинні залишатися на підлозі без зусиль; періодичні спроби сісти на шпагат, поступово опускаючись глибше з кожним тренуванням. Щоб сісти на шпагат, вправи на розтяжку потрібно виконувати, дотримуючись певні рекомендації: перед заняттям обов’язково потрібно розігріти зв’язки і м’язи. Для цього можна використовувати аеробні вправи або гарячу ванну; кожен елемент необхідно виконувати до виникнення легкого болю, адже вона є ознакою розтягування м’язів.

Тут головне порушувати грань між переносимої і пекельним болем; починайте тренування в комфортному становищі, оскільки найбільш якісно розтягуються розслаблені м’язи; стежте за ритмом дихання — воно має бути рівним і спокійним; вправи слід виконувати плавно і без різких ривків, інакше можна травмувати м’язи. Дотримуючись ці прості рекомендації, ви зовсім скоро помітите результати.