Вправи щоб прибрати ляшкиВправи щоб прибрати ляшки

Як прибрати жир з ляшек?

Всім жінкам чудово відомо, наскільки важко позбутися від жиру з стегон і ляшек. Будь-які заходи, які б вони не приймали, різні дієти не завжди приносять бажаний результат, адже це, дійсно, важке завдання. У чому причина цього і чи є вправи щоб прибрати ляшки, ми спробуємо розібратися в даній статті. Крім обмежень в харчуванні, необхідно піддавати своє тіло фізичних навантажень, які зможуть допомогти досягти бажаного результату.

У русі складається все наше життя! Однак воно відбувається тільки під час шляху від холодильника до дивана, супроводжуючись підняттями тяжкості — тарілок наповнених їжею, то не дивуйтеся, що вага не зменшується. Однак і від певних вправ маса тіла може збільшитися, тому як через заняття м’язи збільшуються, а шари жиру залишаються незмінними.
Ми пропонуємо вправи щоб прибрати ляшки і надати фігурі красиві рельєфи.

Формування точених ніжок

Потрібно стати в пряме положення, голову тримати рівно, а ноги розставити на ширині плечей. Далі повільно підніміться на носочки і опустіться вниз. Виконуйте цю вправу по 30 разів. Так ви зміцните м’язи на ногах і зробите їх «точеними».

Усунення жиру з внутрішніх сторін ляшек Задіємо роботу внутрішніх м’язів стегон. Необхідно взяти маленький м’яч і якомога сильніше стиснути його між стегон, потім відпустити. Повторюйте рух 15 разів.

Воно прекрасно підтягне в’ялість м’язів. Підтягування стегна Слід лягти на правий бік. Праву руку випряміть і покладіть під голову. Ліву розмістіть на талії. На видиху піднімайте пряму ногу, а на вдиху опускайте.

Повторюйте цю вправу по 20 разів з кожною ногою. Виконуйте всі не поспішаючи і стежте за своїм диханням. Так можна сформувати стрункі стегна і зміцнити м’язи живота, це позначить талію. Імітація плавання Ляжте на спину, а руки витягніть уздовж тулуба. Ноги підніміть приблизно на 30 см від поверхні підлоги.

Здійснюйте ногами руху, подібно плавання брасом. Повторюйте 10 разів. Так добре зміцняться стегна і забереться жир з області ляшек. Формування стегон ззаду Потрібно опуститися на підлогу і спертися на ліктях і колінах. Руки покладіть перед собою вниз долонями.

Потім простягніть праву ногу ззаду себе, при цьому не сягнув коліна. Пальці на ногах необхідно уперти в підлогу. Голову підніміть, погляд спрямувати прямо.

Тепер підніміть ногу наскільки можливо вище. Повторюйте по 20 разів з кожною ногою. Зменшення обсягів Слід сісти навпочіпки, а руками впертися в підлогу, при цьому погляду полинути прямо. Далі підніміть ривком таз і випрямити ноги.

На кілька секунд стоїть завмерти в даній позі, а після повернутися в початкове положення. Повторюйте 15 разів. Така вправа значно зменшить обсяги ляшек. Розтяжка м’язів стегон Присядьте на підлогу, випрямивши ноги.

Нахиляючись до ніг, руками торкніться їх пальців. Повторюйте 10 разів. Так ви підтягнете м’язи стегон ззаду і помітно приберете жирове відкладення.