Вправи тибетських ченцівВправи тибетських ченців

Гімнастика тибетських ченців: шлях до здоров’я, довголіття і гармонії

Східна методика практикується по всьому світу. Багато хто, виконуючи вправи, відзначають позитивні зміни в загальному стані організму. Гімнастика покращує сон, координацію рухів і рухливість суглобів, тонізує м’язи, стимулює роботу імунної системи, підвищує витривалість і енергійність.

Проте, слід пам’ятати, що вправи тибетських ченців не є панацеєю від усіх хвороб. Регулярне виконання комплексу, що складається з п’яти тибетців, активізує запаси життєвої енергії та покращує їх циркуляцію по тілу. Східна гімнастика — це спеціальна практика, а не просто гімнастика. До виконання кожного елемента потрібно ставитися серйозно.
Починати тренуватися за методикою тибетських ченців потрібно з трьох повторень кожної вправи, при цьому дана цифра не повинна перевищувати 21. Збільшувати кількість повторень потрібно щотижня, додаючи по 1-2. Розглянемо основні принципи виконання вправ тибетських ченців: безперервність — всі елементи комплексу потрібно виконувати послідовно один за одним, не відволікаючись; плавність — тренування повинна нагадувати якийсь танець з повільними і м’якими рухами; в процесі тренування стежте за диханням, оскільки воно є сполучною ланкою між ефірної силою і рухами тіла. Виконуючи вправи, дихати потрібно глибоко і повільно; всі елементи східної гімнастики необхідно виконувати однакову кількість разів, вибираючи зручний для себе темп. Якщо все робити правильно, дотримуючись техніку, тренування не повинна займати більше 10 хвилин.

Пам’ятайте, що метою вправ тибетських ченців є координація життєвої енергії, підвищення тонусу організму, а не просто тренування м’язів. Займатися фахівці рекомендують вранці натщесерце, оскільки східна практика дозволить зарядити організм енергією на весь день. Перед ритуалом бажано спорожнити кишечник. При бажанні весь комплекс ви можете виконувати двічі на день.

Під час тренування потрібно чітко слідувати інструкціям, адже будь-яке відхилення від методики тибетських ченців знижує ефективність вправ. Виконання вправ може ініціювати деякі зміни в організмі. Східна практика, що поліпшує кровообіг, може надавати потужний ефект детоксикації, завдяки чому ви будете почувати себе набагато краще. Після виконання вправ тибетських ченців, намагайтеся пити багато рідини, бажано, очищеної води без смакових добавок. Це дозволить вам промити організм.

Зміна способу харчування також буде корисним, наприклад, постарайтеся знизити споживання цукру, кави, хліба, молочних продуктів, яловичини і свинини. Курцям також рекомендується зменшити кількість викурених в день сигарет. Практикуючи східну гімнастику, намагайтеся налягати на свіжі овочі і фрукти, злакові, цільнозернові крупи.

Незабаром ви помітите поліпшення стану організму.