Вправи тягнемося за ручкамиВправи тягнемося за ручками

Прокидаємося з вправами ранкової зарядки

Ранкові зарядки увазі під собою комплекс певних вправ, які спрямовані на те, щоб підбадьоритися після тривалого сну, розім’яти м’язи і суглоби, а також отримати заряд відмінного настрою. Саме тому звичайно зарядки не включають вправ з вираженими силовими напрямленостями і проходять в щадних режимах. Не потрібно плутати ранкову гімнастику зі звичними спортивними тренуваннями. Рухи для пробудження зовсім нескладні і вимагають мінімальні зусилля і час. Взаємини цьому Ви швидко прокинетеся, відчуєте себе бадьорим, а тіло стане гнучким і рухливим, до того ж, це прискорить процес зборів на роботу і скоротить їх.
Але навіть елементарні вправи тягнемося за ручками, нахили, присідання стануть хорошою профілактикою від застійного явища в суглобах або зв’язках. Однак не чекайте від ранкових зарядок чудес за типом відчутних схуднень або придбання тонусу в групах будь-яких м’язів. Вона не зможе замінити Вам повноцінну спортивну тренування, яка повинна бути не окремою частиною способу життя здорових людей.

Така зарядка включає в себе вправи на розтяжку, чудово справляються з відчуттями задерев’янілості в тілі і виводять із скороченого стану зв’язки, і обертові рухи в суглобах. З метою плавного переходу від пробудження до пильнування зарядку рекомендують починати, не встаючи з ліжка. Наведені нижче приклади вправ допоможуть Вам повністю прокинутися.

1. Спочатку потягніть носки стоп на себе, п’яти — вперед. Дана вправа вважається відмінною профілактикою, попереджуючим утворення тромбів при венозного кровотоку. Потрібно виконувати розтяжку одночасно двома стопами, повторити 6 разів, при цьому чергувати з їх розслабленням. Потім необхідно виконати по 3 обертаючих рухів двома стопами на всі боки.

2. Тепер прийшов час додати навантаження на руки. Виконуючи вправи тягнемося за ручками, необхідно потягнутися ними до узголів’я ліжка, продовжуючи таким чином своє пробудження. Потім ще раз потягніться, але вже пальці рук потрібно переплести в замку і вивернути долоні назовні. Потім одночасно слід руками потягнутися вгору, а ногами — вниз. Повторити цю вправу тричі на спині, на правому і лівому боці.

3. Далі потрібно сісти на постіль, розвести руки в сторони, кожна з яких повинна тягнутися в свою. Повторити 3 рази, чергувати з розслабленням. 4. Підняти прямі руки і потягнутися за ними ще тричі, чергувати з розслабленням. Тепер ви готові до того, щоб встати і покинути теплу постіль.

Рішуче відкиньте ковдру і переміститеся в простір. Підніміть руки вгору, станьте на носочки і потягніться всієї грудьми наверх. Видихаючи, опускайте руки і корпус тулуба вниз.