Вправи TRXВправи TRX

Ефективність комплексної програми вправ TRX

Функціональні тренінги вправ TRX підходять практично всім. Адже користувачі можуть легко здійснювати контроль опору та рівня складності шляхом зрушування свого тіла. Петлі TRX призначені і для реабілітаційних заходів, і для тренувальних занять захоплених професіоналів. Дана методика задіє весь спектр вправ, це дозволяє опрацювати величезну кількість м’язової маси порівняно зі звичайною тренуванням в залі. TRX посилен для тих, хто тільки починає займатися.

Людина здатна самостійно регулювати навантаження і кут опору тіла. Тому дана програма може використовуватися початківцями і тими, хто ще не увійшов у форму. Вона здатна навчати і готувати до рухам, занадто важким для новачків.
Традиційні способи тренувань змушують діяти тільки певні м’язи. Зазвичай подібні рухи суперечливі природним, часто це призводить до різних травм і дисбалансу м’язів. Зосереджена увага виключно на одних м’язах потенційно скорочує їхні можливості у звичних рухах. Вправи TRX змушують працювати безліч м’язів в природному діапазоні рухів, але зі значними зусиллями. Вони прекрасно підходять для реабілітаційного періоду і в якості фізичної терапії внаслідок травм.

Фізіотерапевти сьогодні застосовують TRX з метою допомогти своєму пацієнту восставить сили після ушкоджень. Завдяки простій налаштуванні опору, функціональності використання ваги тіла та закритою природної кінетичної ланцюга вправ TRX є найпотужнішим інструментом для подібного використання. Перед початком виконання цього комплексу необхідно зробити розминку, приміром, з велотренажером, зі скакалкою, гребним тренажером або розминкою комплексом, що включає петлі TRX.

Переходячи до основної програми, необхідно виконувати вправи у черговості, яка вказана в інструкції, і дотримуватися інтервали. Слід розташовувати своє тіло під певним кутом, щоб попередні повторення всіх підходів піддавалися Вам насилу. Потрібно дотримуватися інтервал перепочинку.

Якщо у Вас виникають складнощі з дотриманням тривалості інтервалу дії, варто змінити кут при навантаженні, це полегшить виконання вправ. Також можна просто засікти час, при якому у Вас закінчуються сили, і стежити за прогресом поступово з тим, як Вам вдаватимуться руху все легше за певний інтервал. Щоб досягти успіху, необхідно плавно переходити від рівня бази програми до складних, збільшуючи при цьому тривалість інтервалів дії і зменшуючи тривалість періоду на відпочинок на кілька секунд.

Не варто перестрибувати на більш складний рівень до того моменту, поки вам не вдасться виконувати усі вправи з поточного комплексу до закінчення робочого інтервалу.