Вправи в домашніх умовах для стегон і сідницьВправи в домашніх умовах для стегон і сідниць

Як привести в форму сідниці і стегна, тренуючись вдома?

Перш за все, слід розуміти, що хороших результатів домогтися можна тільки при регулярному виконанні спеціальних вправ. Інакше ніякі інтенсивні тренування вам не допоможуть. Лідируючу позицію в рейтингу популярності вправ, спрямованих на зміцнення стегон і сідниць, займають присідання.

Це найбільш ефективні і прості навантаження, створені спеціально для цієї проблемної області. Присідання бувають різні. Виконувати їх можна зі штангою, гантелями, м’ячем, пластиковими пляшками, наповненими піском або водою. Спочатку такі вправи в домашніх умовах для стегон і сідниць рекомендується робити без додаткового навантаження.
У кожному з 2-3 підходів потрібно виконувати по 10-15 повторень. Дуже важливо, щоб від підлоги п’яти не відривалися — це знижує ефективність тренінгу. Серед популярних вправ, які рекомендується додати в тренувальну програму, ви знайдете: ходьбу по стіні; стискання м’яча ногами; відводи ніг назад або різні варіанти махів; дуга; прогини; нахили з обважнювачами і т.д.

Також не менш корисними будуть стрибки через скакалку. Виконання для сідниць і стегон вправ в домашніх умовах має супроводжуватися підвищеною ритмічністю. Стрибати слід на носках, розподіляючи рівномірно навантаження по тілу.

Чим частіше ви будете займатися, тим зможете швидше побачити результати праць. Надати форму сідниць і зробити стрункими ноги допоможе всім відомий «велосипед». Пам’ятайте, що ноги повинні розташовуватися під кутом 45 градусів. Перераховані вище вправи, хоч і націлені на стегнову і сідничний групи м’язів, але позитивно впливають на все тіло, надаючи йому спортивні та витончені обриси.

У процесі занять спортом і схуднення важливо пам’ятати про розтяжці. Вона допомагає зберегти пружність м’язів і позбутися зайвого об’єму. Такий тренінг підвищує ефективність занять, а також допомагає додати грацію і витонченість вашим рухам, що для дівчат, погодьтеся, важливо. Розтяжка, а також вправи для сідниць і стегон в домашніх умовах будуть головним ключем до ідеальної фігури. Через місяць регулярних занять стануть помітні результати ваших зусиль.

Однак пам’ятайте, щоб зберегти фігуру, слід додатково застосовувати косметичні процедури. І, звичайно, дотримуйтеся правил здорового харчування, без якого всі ваші зусилля виявляться марними.