Вправи в картинкахвправи в картинках

Заняття калланетикой, вправи в картінкахКалланетіка — один з видів фітнес-тренувань, що складається з статичних вправ, спрямованих на скорочення і розтягнення м’язів. В Америці, звідки ця методика родом, дані комплекс ще прийнято називати вправу в картинках. Це пов’язано з тим, що американські домогосподарки саме так знайомилися із заняттями і пізнавали їх тонкощі.

Цей комплекс дуже унікальний, адже при його виконанні працює вся мускулатура. Калланетика являє собою своєрідний мікс дихальних спеціальних вправ з різноманітними видами східних гімнастики. Якщо говорити про причини її популярності, то вона криється в тому, що година подібних занять, за кількістю одержуваної навантаження, здатний замінити 7:00 шейпінгу або 24 — аеробіки. Погодьтеся, приголомшливі показники. За допомогою виконання таких вправ в картинках можна повністю відновити порушені обмінні процеси, зменшити обсяги і знизити масу, поліпшити поставу, зміцнити мускулатуру і навчитися повністю володіти власним тілом.
Однак, при всіх позитивних моментах даної методики, існує ряд протипоказань. Варто відзначити, що виділяється кілька категорій людей відносно калленетікі — ті, кому заборонені будь-які заняття; ті, кому дозволений щадний режим; люди, які можуть спокійно займатися даною практикою. З першої і останньої категорією все гранично ясно, а от щодо другої, то це виглядає приблизно так: від найскладніших вправ все ж доведеться відмовитися або замінити їх легкими аналогами, а повторення істотно скоротити.

Що стосується самих вправ, картинки та відео їх виконання можна легко знайти в мережі, то вони діляться на кілька комплексів, кожний з яких спрямований на моделювання певної частини тіла. Але, варто зауважити, що, як і інші тренування, заняття калланетикой потрібно починати з якісної розминки. Для цього виду фітнесу в якості розминки відмінно підійде це: випрямтеся, відстань між ногами близько 35 см, руки підняті вгору. Після того, як відчулося розтягнення всіх задіяних м’язів, потрібно нахилитися в потягнутися руками вперед, без зміни позиції тіла — завести руки назад. Повторити його коштує п’ять разів.

А закінчується весь комплекс виконанням розтяжки. Вона передбачає закріплення результату за допомогою правильного дозування напруги. Як її визначити?

Тільки виходячи з власних відчуттів, адже кожен організм індивідуальний і окреслити універсальний поріг розтяжки для всіх просто нереально. Дана вправа, головним чином, спрямоване на сполучні тканини, які оточують м’язи, так як саме вони відповідають за грацію і рухливість людини, що особливо важливо для жінок.