Вправи в парахвправи в парах

Разом веселіше: фітнес вправи для двоіхСовместное виконання комплексу фітнес вправ дозволить вам і вашому партнерові привести тіло в тонус, при цьому один для одного ви будете додатковою підтримкою і опорою, що дозволить зміцнити взаємини. Розглянемо докладно кілька фітнес тренувань, які підходять для виконання в парі. Танці — це один з універсальних видів спорту, який зможе привести тіло у форму, допоможе зміцнити м’язи спини, вирівняти поставу і т.д. У танцях важливі не тільки емоції, але і пластика, грація, володіння тілом.
Танцювальні вправи в парах дозволяють партнерам побороти невпевненість у собі, дізнатися краще один одного, а також усвідомити кордону понять «ми» і «я». Приємним бонусом для вас буде поліпшення координації рухів і схуднення, оскільки тренування є досить енергозатратними. Стретчинг — це спеціальний комплекс поз і вправ для розтягування сухожиль і м’язів всього тіла. Даним видом фітнес тренувань спочатку краще займатися в парі: щоб розтягнути власні м’язи, важлива не тільки сила духу, але і вагу, і фізична сила. Важливим компонентом стретчинга є тактовність і вміння відчувати реакцію тіла партнера.

Йога — один з кращих видів вправ в парах. Спільна практика, на думку професійних йогів, дозволяє партнерам досягти нових станів свідомості, а також знайти ні з чим незрівняний досвід єднання і гармонії. Якщо раніше для виконання певних поз і вправ вам потрібні були спеціальні подушки або ремінці, тепер без цього обладнання ви з партнером зможете допомогти один одному.

Під час спільної медитації ви зможете досягти єднання. Скелелазіння — ви чіпляєтеся руками за невеликі виступи, прагнучи піднятися вище і вище. При цьому за спиною у вас не пропасти, а підтримуючий і підбадьорюючий партнер, який в будь-який момент зможе натягнути страхувальний трос до упору і не дозволить зірватися вниз.

Потім можна помінятися ролями. Виконання такої вправи в парах допоможе навчитися довіряти і допомагати партнеру, а також дозволить розвинути координацію рухів. Одним з популярних парних видів спорту є теніс — настільний або великий. Гра є інтелектуальною і дозволяє розвинути вміння передбачити дії партнера, швидкість реакції. Теніс вчить вас з партнером бути однією командою, розуміти один одного з півслова і, часом, читати думки.

Настільний і великий теніс — це прекрасна аеробне навантаження на організм, яка підтримує в тонусі всі м’язові групи. Доповнити цей невеликий список парних вправ можна тренуваннями з фітболом, вправами в парах на опору біцепса, спільними випадами і віджиманнями і т.д.