Вправи в спортзаліВправи в спортзалі

Що варто знати про вправи для дівчат у спортзалі

Останнім часом все більша кількість жінок і дівчат звертають увагу на спорт як спосіб безболісно відкоригувати свою фігуру і зміцнити здоров’я. І це на порядок краще в порівнянні з різними пластичними операціями, які мають масу неприємних наслідків. Зі спортом ж все відносно просто — необхідно виконувати спеціальні вправи в спортзалі, щоб домогтися пружною і підтягнутою грудей або сідниць. Найбільш оптимальним варіантом тренувань у спортзалі є триденна програма, тобто тричі на тиждень варто відвідувати спортзал і витрачати на одне заняття близько 1-1,5 годин.
Трапляється й таке, що відвідування спортзалу можна здійснювати тільки лише два рази на тиждень. У такому випадку, весь передбачуваний обсяг тижневого навантаження необхідно обмежити на два тренування і при можливості доповнити їх деякими вправами вдома. Тоді можна буде досягти необхідного ефекту. Як варіант, вправи в спортзалі для дівчат при частоті 3 рази можна виконувати в 10-20 підходів. Якщо ж ви будете займатися двічі, інтенсивність тренувань повинна посилитися до 25-30 підходів.

Доповнюючи ці вправи домашніми тренуваннями, ви зможете досягти разючих результатів за короткий термін. При цьому пам’ятаємо про регулярність тренувань. Далі, про що варто пам’ятати, так це про розминці, якій дуже часто більшість із спортсменів нехтують. Але, насправді, розминка — це не проста трата часу, а дуже корисний проміжок тренувань.

Справа в тому, що не «розігріті» м’язи мають високий ступінь отримання травми в ході виконання вправ. Для того, щоб ваші м’язи як слід підготувалися до серйозних навантажень, варто хвилин 5-10 попрацювати на біговій доріжці або велотренажері. Ну, а найкращою розминкою є розтяжка.

Пам’ятайте, що ефект від розминки може бути тільки в тому випадку, якщо температура вашого тіла підвищилася на 1 градус. Під час виконання вправ у спортзалі не варто нехтувати кардіовправи, тобто аеробними навантаженнями. Вони здатні не тільки знищувати зайвий жир, але також підвищувати ступінь витривалості серцевого м’яза. Слідкуйте за тим, щоб ваше перше заняття проходило в спокійному темпі, і тільки лише з часом, поступово підвищуйте навантаження, оскільки поступовість є ще одним важливим чинників у фізичних заняттях. Слідкуйте за рівнем стомлюваності, тому як перевантажуючи власний організм ви не тільки не досягнете поставлених цілей, але навіть нашкодите власному здоров’ю.

Першими ознаками перевтоми і перевантаження під час виконання вправи є запаморочення і задишка.