Вправи вагітнимвправи вагітним

Відмінні вправи для вагітних женщінБеременность — це не захворювання небудь патологія, а природний фізіологічний стан жінки, яка незабаром стане мамою. Саме тому фізичні вправи вагітним не тільки ні протипоказані, а ще й рекомендуються до виконання більшістю сучасних акушер-гінекологів, якщо тільки стан майбутньої дитини або його матері не викликає побоювання. Яка ж користь від такого своєрідного фізичної праці?
Справа вся в тому, що вся жіноча мускулатура, навіть внутрішні органи, набагато слабкіше чоловічий, та й, до всього іншого, жінки, особливо в такому положенні, сильно схильні до стресу і «нервозні». Саме це поєднання і є ключовою причиною, чому так необхідні вагітним вправи. Крім того, для благотворного розродження, необхідно володіти досить розвиненим м’язово-зв’язковим апаратом промежини і тазової області, чому сприяє грамотна фізична активність. Також такі заняття сприяють швидшому відновленню фігури після пологів і запобігають появі обвислого живота і розтяжок.

Що стосується самих вправ, вагітним необхідно спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем-гінекологом. Це просто необхідно для запобігання можливих негативних наслідків, адже протягом цього чаруючого процесу суто індивідуально і не завжди проходить ідеально. Тільки після отримання дозволу та деяких порад, можна приступати до занять.

Сьогодні відомо багато різноманітних вправ, які бувають як універсальними, так і спрямованими на досягнення чітко визначеної мети. Останні прийнято називати спеціальними. Ще є поділ на ті, які можна робити самостійно і ті, які вимагають контролю фахівця.

А також існують цілі комплекси, спеціально розроблені і складені для жінок, що знаходяться в цікавому положенні. До таких відноситься аеробіка. Вона являє собою ритмічне повторення різних вправ і сприяє виникненню позитивних змін в організмі вагітної жінки. Основними з них вважаються: 1. Більша насичення киснем як матері, так і майбутньої дитини.

2. Зменшення больових відчуттів, що виникають у хребті при виношуванні немовляти. 3. Більш легке проходження пологів, проте, цього не завжди можна досягти, так що сильно розраховувати не варто. 4. Спалюються калорії. Крім аеробіки, багато тренера радять зайнятися Калланетикс.

Такий комплекс менш ритмічний і складається з більш легких занять, спрямованих на виправлення неправильної постави, розробки і тонізації м’язів. А також не слід забувати про йогу для вагітних, вправи якої вельми сприяють розслабленню і відмінному самопочуттю жінок. І найголовніше, при виконанні будь-яких дій — необхідно слухати власне тіло і вникати в його зміни, щоб такі заняття мали виключно позитивний вплив.