Вправи велосипед для пресавправи велосипед для преса

Велосипед — базова вправа для тренування черевних мишцКогда ви опрацьовує м’язи грудей, біцепси і трицепси, показником правильно проведеного заняття буде збільшення об’єму м’язів за рахунок припливу крові. Над пресом доведеться попрацювати складніше, оскільки після тренування такого результату не буде. Дана група м’язів невелика і не має здатність збільшення, які б для цього не виконувалися вправи. У процесі тренування слід на власні відчуття орієнтуватися.

Багато хто вважає, що чим сильніше в м’язах печіння, тим продуктивніше пройшло заняття. Однак це зовсім не так. Печіння в черевних м’язах не є показником ефективності тренування. Також слід враховувати, що на живіт краще діє невелика кількість повторень.
Фахівці стверджують, що виконання вправи велосипед для преса сприяє зміцненню м’язів. Але, якщо вага знаходиться далеко за межами ідеального, то промальовувати заповітні кубики преса не вийде. Чудодійного вправи, яке допоможе розчинитися жирової тканини на животі, не існує. В даному випадку доведеться ввести обмеження в раціон. Вправи для м’язів преса будуть максимально ефективними для тих, у кого немає проблем із зайвою вагою.

У такому випадку тренування дійсно допоможе створити плоский живіт з красиво окресленими лініями преса. Під час заняття врахуйте той факт, що м’язи, при виконанні вправи велосипед для преса, мають властивість адаптуватися до навантажень. Тому через деякий час доведеться приступити до тренувань з обтяженням.

Велосипед вважається одним з ефективних вправ для опрацювання черевних м’язів, проте потрібно знати техніку його виконання: ляжте на підлогу або тверду горизонтальну поверхню, притисніть поперек до підлоги і заведіть руки за голову. Підніміть ноги, щоб стегна щодо статі знаходилися під прямим кутом. Це і є вихідне положення; в повільному ритмі почніть крутити уявні педалі. Далі доповніть вправу бічними скручуваннями, при цьому піднімайте лівий лікоть назустріч правого коліна, а правий — лівій; на вдиху поверніться у вихідне положення; поки не буде виконано потрібну кількість повторень, продовжуйте «крутити педалі».

Проводити такі тренування рекомендується 3-4 рази на тиждень, при цьому їх слід поєднувати і з іншими комплексами, спрямованими на опрацювання м’язів всього тіла. Починати виконання вправи велосипед для пресу з двох-трьох підходів по 10-15 разів. Поступово збільшіть кількість повторень до 20.

Правильній техніці можна навчитися за відеоматеріалами, які легко знайти в інтернеті. Перегляньте ролик, постарайтеся виконати те ж саме, що і тренер. Поступово ви навчитеся «крутити велосипед» і зможете повноцінно проробляти прес.