Вправи від боківВправи від боків

Жіночі вправи для схуднення талії і боків

Не секрет, що домогтися зниження ваги можна за допомогою регулярних тренувань і обмежень в раціоні харчування. Для схуднення в області талії максимально, ефективними вправами є нахили, при цьому одночасно зміцнюються м’язи спини. Багато хто помилково вважає, що талія може стати витонченої тільки завдяки виснажливим і щоденним тренуванням. Якщо товщина жирової складки на животі більше одного сантиметра, ніякі вправи не допоможуть домогтися «осикою» талії. Потрібно буде в першу чергу скинути кілька кілограмів і позбутися тим самим від жиру на животі.

Прискорити процес схуднення допоможе відмова від солодкого, мучного, солоного, фаст-фуду, газованих і алкогольних напоїв. Як не дивно, прибрати живіт можна, розправивши плечі. Контроль постави є кращим з вправ від боків.
Багато хто вважає, що сформувати талію допоможе регулярна опрацювання косих абдомінальних м’язів. Такі вправи допоможуть зміцнити м’язовий каркас і сформувати правильну поставу. Під час тренування потрібно стежити за технікою. Оскільки черевні м’язи тренувати складніше інших, їх потрібно опрацьовувати систематично.

Ефект від вправ збережеться надовго і буде помітним навіть після припинення занять. При правильному виконанні вправ від боків результати буде видно через п’ять-шість тижнів. В основі комплексу для схуднення лежать скручування і планка.

Вони сприяють зміцненню м’язів спини, косих м’язів живота і преса. Якщо ви будете правильно виконувати вправи, через час ви відчуєте легке печіння в м’язах. На початковому етапі потрібно робити 15-20 повторень по два-три підходи. Навантаження необхідно час від часу міняти, оскільки м’язи адаптуються і перестають активно працювати.

У зв’язку з генетичними особливостями жіночого організму, прибрати боки не так просто — це досить тривалий і трудомісткий процес. Одним з ефективних тренажерів для тонкої талії є хула-хуп. Крутити обруч рекомендується не менше години. Посилити ефект даної вправи від боків допоможуть масажні ролики, якими може бути обладнаний хула-хуп. При обертанні обруча працюють всі абдомінальні м’язи, при цьому навантаження розподіляється рівномірно, а механічний вплив хула-хупа створює ефект масажу.

Ще одним способом боротьби із зайвими сантиметрами на талії є фітбол, заняття з яким здатні внести різноманітність у тренувальну програму. Корисні й ефективні вправи від боків ви зможете підібрати самостійно, в залежності від стану цієї проблемної зони тіла.