Вправи від целюлітуВправи від целюліту

Вправи, які допоможуть вам позбутися целюліту

Позбутися целюліту досить складно, оскільки противником в цій боротьбі виступає сам організм. Справа в тому, що «апельсинова кірка» на стегнах у жінок — це своєрідний «стратегічний запас» організму, який дуже дбайливо зберігає свої запаси на випадок хвороб, вагітності та інших несподіванок. Тому, щоб зробити шкіру на ногах гладкою, слід підходити до вирішення цієї проблеми комплексно.

Потрібно не тільки стежити за харчуванням, використовувати різні косметичні продукти, але і регулярно виконувати вправи від целюліту. Фізичне навантаження, спрямована на стегна і сідниці необхідна для того, щоб прискорити кровообіг в м’язах, а значить, поліпшити обмін речовин під шкірою. А це один з найважливіших факторів позбавлення від «апельсинової кірки». Займатися спортом потрібно не менше двох разів на тиждень. Кожне вправу слід повторювати не менше восьми разів.
Вправи від целюліту 1. Початкове положення: стоячи, спина рівна, ноги на ширині плечей, стопи розташовані паралельно один одному. Вдихніть і напружте живіт, руки підніміть вгору і присядьте. На видиху підніміться. Під час вправи стежте, щоб коліна були паралельні.

2. І.П. таке ж, тільки шкарпетки потрібно розгорнути, а таз трохи направити вперед. На вдиху присідайте, а на видиху вставайте. 3. І.П. лежачи на боці. Напружте м’язи живота, стежте, щоб він не опускався на підлогу.

Зробіть вдих і підніміть ногу вгору. На видиху потягніть п’яту вниз, намагаючись не опускати ногу до кінця і не торкатися нею друга стопи. Повторіть 8 разів і поміняйте ногу. 4. Початкове положення — стійка на колінах і ліктях. Витягніть праву ногу і потягніть п’яту вгору.

На видиху п’ята тягнеться вгору, а на вдиху вниз. Виконавши необхідну кількість повторень, в останній вправі зафіксуйте ногу у верхній точці і зробіть 10-12 ривків вгору. Повторіть все те ж саме для лівої ноги.

5. І.П. — Лежачи на підлозі на спині. Руки витягніть уздовж тулуба, ноги покладіть на стілець. Робіть видих і підніміть таз. На вдиху затримайтеся кілька секунд у верхній точці, ще один видих, опустіть таз.

Опускати таз потрібно повільно, хребець за хребцем. При цьому стежите за тим, щоб плечі і шийний відділ були розслаблені, не намагайтеся на них спиратися, по суті, ви повинні стояти на лопатках. 6. І.П. — Лежачи на боці, зігнувши ноги під кутом дев’яносто градусів. Видихаючи, підніміть коліно, а на вдиху — опустіть його.

Повторіть вправу від целюліту для іншої ноги.