Вправи від целюліту для нігвправи від целюліту для ніг

Прощай целюліт або комплекс ефективних вправ проти ефекту «апельсинової кірки» При виборі комплексу вправ, слід враховувати той факт, що не всі з них підходять для боротьби з «апельсиновою кіркою». Наприклад, волейбол та аеробіка можуть лише погіршити ситуацію. У той час як, біг, плавання, силові тренування і велоспорт — допоможуть ефективно побороти целюліт.

Також не зайвою виявиться швидка ходьба. Розглянемо кілька популярних вправ для ніг від целюліту: випади — розмістіть одну ногу попереду, а другу в протилежної позиції. На ногу, яка попереду покладіть руки і зробіть упор. Спина рівна. Зробіть невеликий нахил вперед і замріть на 10-15 секунд, після чого поміняйте ноги місцями.
Повторіть випади по 10 разів на кожну ногу; таке нескладна вправа, як присідання, має стати щоденною звичкою. Почніть з 15-20 присідань щодня, навантаження поступово збільшуйте. На початку занять ви будете почувати хворобливі відчуття в м’язах ніг, але це потрібно перетерпіти. Присідання допомагають ефективно зменшити обсяги і схуднути; підняття ніг з положення лежачи на спині також дозволить позбутися від нерівностей на поверхні шкіри, пов’язаних з целюлітом.

Під час виконання слід одночасно піднімати ноги, при цьому стосуватися підлоги не можна. Вправа не найпростіше, тому починати слід з 10-15 повторень, після невеликої адаптації потрібно поступово збільшувати цю цифру. Підняття ніг не тільки позбавить від «апельсинової кірки», але і дозволить прокачати черевні м’язи; одним з дієвих вправ від целюліту для ніг є махи. Ляжте на твердій поверхні на лівий бік, при цьому ліву руку розмістіть під головою. Виконуйте мах правою ногою з максимальною амплітудою.

Важливо, щоб нога статі не стосувалася, а кожного разу «зависала» в повітрі. Потім змініть положення і виконаєте махи другою ногою; розставте ноги широко. Ліву тримайте прямо, а носок правої відверніть в сторону. Тягніться до правої ноги правою рукою.

Повторіть 20 разів, потім виконайте для протилежної сторони; присядьте на стілець і між колін міцно стисніть м’яч, затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, потім розслабте е м’язи. Виконайте 10 разів; воістину максимально ефективним з вправ від целюліту для ніг вважаються «ножиці». Лежачи на підлозі, ноги підніміть і швидко розводите в різні боки, а зводите навхрест. Виконайте максимально можливу кількість разів. При виконанні антицелюлітної програми тренувань слід дотримуватися кількох правил.

Перш за все, робити вправи рекомендується перед дзеркалом, так ви зможете контролювати техніку. Також потрібно стежити за диханням, воно має бути спокійним і рівним. Уникайте різких рухів. Пам’ятайте, що після занять на наступний день ви будете відчувати біль у м’язах.

Також можна використовувати Відеотренування для схуднення, що дозволить урізноманітнити вашу спортивну програму.