Вправи від другого підборіддяВправи від другого підборіддя

Друге підборіддя: причини виникнення і вправи для боротьби з цим явищем

Давайте дружно скажімо другого підборіддя «ні» і розглянемо докладно, чому таке явище сьогодні зустрічається у більшості людей. Часто ця проблема з’являється у людей, страждаючих ожирінням, проте в сучасному світі вона може зустрітися і у володарів ідеальних форм. Обвислий підборіддя може зіпсувати привабливість і враження про зовнішність.
Боротися з проблемою покликані спеціальні вправи від другого підборіддя. Фахівці називають такі можливі причини виникнення проблеми: вікові зміни: з часом шкіра втрачає свою природну пружність, а м’язи шиї слабшають, що призводить до утворення складок; генетична схильність: деякі медики вважають, що існування жирової складки на підборідді може передаватися з покоління в покоління; неправильний прикус і яскраво виражена нижня щелепа; зайву вагу і стрімке схуднення; порушення функціонування щитовидної залози або цукровий діабет; неправильна постава, сутулість; сон на неправильно підібраного подушці; неправильне харчування. Однак не поспішайте засмучуватися і миритися з проблемою.

Ефективні вправи допоможуть вам знайти красивий і підтягнутий овал обличчя. Щоб уникнути в’ялості м’язів шиї і обвислого підборіддя, потрібно регулярно виконувати гімнастику. Щоденні заняття протягом 15 хвилин дуже скоро дадуть свої результати. Вправи особливо актуальні для тих, у кого сидяча робота.

Гімнастика допомагає розім’яти м’язи спини, шиї і дозволяє відпочити очам. Якщо приділяти вправам від другого підборіддя по п’ять хвилин тричі на день, зовсім скоро ви позбудетеся від цієї проблеми. Іноді займатися гімнастикою кілька разів на день не виходить — це не страшно. Головне, щоб заняття були щоденними, причому тренуватися можна і один раз в день. Найбільш популярним вправою для додання тонусу м’язам шиї і підборіддя є поплескування.

Не менш корисним буде ходіння з книгою на голові, яке також допоможе поліпшити поставу. Пам’ятайте, що деякі вправи від другого підборіддя протипоказані при наявності проблем з хребтом. Після гімнастики дуже корисними будуть відвари, маски, компреси і ванночки для тонізації шкіри. Рецепти простих косметичних засобів ви зможете знайти самостійно.

Часто в якості основи для домашньої косметики використовують: кропиву; звіробій; колір ромашки; липу; м’яту і т.д. Не забувайте також періодично робити спеціальний масаж для м’язів шиї і підборіддя.