Вправи від галіфеВправи від галіфе

Як позбутися від галіфе на стегнах

Щоб ефективно боротися з «вушками» на стегнах, необхідно застосовувати комплексних підхід, що складається зі спеціальної дієти і комплексу вправ. Насправді, складного тут нічого немає, досить набратися сил, терпіння і просто чітко слідувати рекомендаціям фахівців. Приготуйтеся до того, що результати будуть очевидні не відразу. Жировий прошарок на зовнішній частині стегна — це не просто запаси організму, а тканина, яка відноситься до резервів і залежить від гормонального фону. У таких місцях досить складно спалювати жир.
Вірними помічниками у вирішенні даної проблеми будуть спеціальні вправи від галіфе. Основою тренувальної програми будуть махи, виконувати які можна лежачи або стоячи. Не менш корисними є присідання в балетному стилі.

Такі вправи потрібно використовувати обережно, щоб не перестаратися. Всю групу стегнових м’язів рекомендується опрацьовувати два-три рази на тиждень. Також не забувайте робити масаж цієї проблемної зони — він сприяє розщепленню жирової тканини і допомагає позбутися целюліту.

Крім вправ від галіфе, ефективним засобом для боротьби з жировими відкладеннями на стегнах, будуть спеціальні скраби, наприклад, з натуральної кави. Досить просто нанести трохи кави разом з гелем для душу на вологу шкіру. Трохи втерти склад і змити. Такий засіб допомагає позбутися від розтяжок.

Схуднення в будь-якій проблемній області буде набагато ефективніше, якщо в комплексі з вправами і косметичними процедурами застосовувати дієти. Щоб позбутися галіфе на стегнах, запам’ятайте такі рекомендації: виключіть з раціону каву, солодощі, смажені і жирні продукти, а також хлібобулочні вироби; замініть звичайний хліб цільнозерновим; вживайте рибу і пісне куряче м’ясо. Важливо також під час схуднення пити достатню кількість води і їсти овочі. Продукти можна піддавати різним способам обробки: тушкувати, запікати, готувати на пару, відварювати або є в свіжому вигляді.

Під час приготування їжі намагайтеся використовувати мінімальну кількість солі. Пам’ятайте, що її можна замінити лимонним соком або приправами, однак і з ними будьте обережні. Якщо ви всерйоз вирішили боротися з проблемою, пам’ятайте, що виконувати вправи від галіфе потрібно регулярно.

Також, як і виконувати масаж із застосуванням косметичних засобів для схуднення. Моделювання стегон може зайняти певну кількість часу, тому краще весь час слідувати перерахованим вище рекомендаціям.