Вправи від гемороюВправи від геморою

Профілактика геморою: вправи та харчування

Не секрет, що геморой легше попередити, ніж вилікувати, оскільки терапія здатна усунути тільки симптоми хвороби, не зачіпаючи при цьому причини. Вони часто ховаються у способі життя, фізичної активності, раціоні харчування і дотриманні правил гігієни. Якщо своєчасно приділяти увагу причинам виникнення геморою, можна знизити до мінімуму ризик його виникнення.
Основою профілактики цього делікатного захворювання є правильне харчування. Нездоровий раціон може стати основною причиною прояви геморою. Неправильне харчування погіршує роботу травної системи, що призводить до запорів. Щоб уникнути виникнення даного захворювання, потрібно виключити з раціону продукти, що викликають застійні явища в органах малого таза. Лікування захворювання, як і його профілактика, повинні супроводжуватися не тільки виконанням спеціальних вправ від геморою, але і правильною дієтою.

У повсякденному меню повинні бути злаки, овочі, фрукти і кисломолочні продукти. Підтримувати регулярний стілець допоможе дотримання водного балансу в організмі. Схильність до розладів кишечника і нерегулярні випорожнення є основними факторами, що збільшують ризик виникнення геморою. Головною проблемою сучасності вважається гіподинамія. Запорукою здоров’я всього організму є фізична активність.

Постійний рух нормалізує циркуляцію крові в органах малого тазу і не дозволяє утворюватися застійним явищам. Особливо важливо підтримувати активність людям, чия робота пов’язана з тривалим сидінням на стільці. Одним з головних чинників розвитку геморою вважається сидяча робота. Щоб уникнути цієї делікатної проблеми, потрібно регулярно виконувати профілактичні вправи від геморою. Нерідко причиною захворювання є недотримання правил особистої гігієни.

Якщо ви хочете попередити хворобу, регулярно приймайте душ і обполіскуйте область навколо анального отвору після кожного випорожнення. Дотримуйтесь ретельну гігієну промежини. Періодично також можна приймати ванну, яка сприяє поліпшенню циркуляції крові. Під час вагітності профілактика геморою повинна проводитися регулярно.

Нерідко в цей період жінки схильні до ризику виникнення делікатної проблеми, оскільки фізіологічні зміни в організмі сприяють підвищенню тиску в тазовій області і є причиною застою. Вправам від геморою досить приділяти 10 хвилин в день. Найбільш простим способом профілактики хвороби є ритмічне стискування і розслаблення сфінктера.

Перевагою такої тренування є те, що виконувати вправу можна в будь-який час і будь-якому місці.