Вправи від ламВправи від лам

Тибетська практика: оздоровчі вправи

Комплекс вправ від тибетських лам дозволяє оздоровити і наповнити тіло життєвою енергією. Ця давня наука була раніше доступна тільки індійським довгожителів, однак сьогодні її пізнанням може зайнятися кожен бажаючий. Вправи від лам побудовані на тому, що організм людини складається з 19 центрів енергетичних полів, більшість з яких (12) розташоване на суглобах кінцівок. При збої одного з центрів, на думку древніх лам, людина старіє і вмирає. Тренування від індійських ченців дозволяє нормалізувати і навіть поліпшити роботу цих центрів.
Комплекс вправ сприяє підвищенню тонусу м’язів, допомагає відновити і набути фізичну форму. Кожна з п’яти перлин комплексу виконується по 21 разу. Саме ця цифра дозволяє отримати максимальний результат. Однак на перших порах повторити стільки разів вправи від лам не вийде. Фахівці рекомендують починати з 3-5 повторень, поступово збільшуючи цю цифру.

Сам процес тренування принесе вам масу задоволення. Займатися тибетської гімнастикою потрібно щодня, дотримуючись при цьому правильну техніку виконання вправ. Під час тренування не можна різко нахиляти шию вперед — це може спровокувати здавлювання хрящів, судин або хребців. При виконанні вправ, які передбачають прогини назад, слід, перш за все, прогнути грудний відділ, а потім поперековий.

Ці рекомендації відносяться до всього комплексу, оскільки основна умова — не нашкодити здоров’ю. Коли ви навчитеся правильно виконувати вправи від лам, тренування буде займати не більше 10 хвилин в день. Тибетська гімнастика сприяє омолодженню, здатна пробудити і розкрити повною мірою творчі здібності людини. Опитування, проведені серед практикуючих таку гімнастику людей, дозволили встановити, що завдяки тибетською системою вправ, багато стали краще справлятися з рутинною роботою, повсякденними клопотами, поліпшили стан здоров’я. Займатися гімнастикою рекомендується в ранковий час, оскільки заняття сприяють наповненню тіла життєвою енергією, забезпечують приплив сил і бадьорості.

Запам’ятайте, що тренування проводяться на порожній шлунок, інакше виконання вправ від лам може викликати нудоту або блювоту. Приміщення, в якому ви плануєте проводити заняття, попередньо потрібно провітрити.