Вправи від шийного остеохондрозуВправи від шийного остеохондрозу

Шийний остеохондроз: симптоми хвороби і лікування

У нашій країні люди діляться на два типи: одні цілком сподіваються на доктора і сучасну медицину, інші зовсім не ходять до лікарні, воліючи лікуватися старими дідівськими методами. Як показує практика, і перша, і друга позиція не є абсолютно вірною. Слід відразу сказати, що в такому серйозному питанні, як здоров’я хребта, не можна покладатися тільки на народні методи. Що стосується традиційної медицини, то слід довіряти лікарю, і бути на його боці.
Адже, якщо людина сама не побажає позбутися хвороби, ніякої доктор йому не зможе допомогти. Що пропонує сучасна медицина Лікування шийного остеохондрозу складається з комплексу заходів. Так, якщо людина потрапила до лікарні з гострим приступом болю, то йому відразу дають знеболюючі. Далі пацієнта переводять на нестероїдні протизапальні препарати, що знімають набряк і полегшують загальний стан пацієнта.

Одним з найважливіших етапів лікування є вправи від шийного остеохондрозу. Вони спрямовані на посилення м’язового скелету, що дозволяє підтримувати кістки в правильному положенні, а значить, зменшувати біль. Лікарі відзначають, що з кожним роком пацієнти, Скаржники на шийних остеохондроз, стають все молодше. Винна в цьому сидяча робота, відсутність фізичних навантажень і повна «комп’ютеризація» населення, коли діти з малих років по кілька годин засиджуються за іграми, нерухомо застигаючи біля екрану.

Дозволяти їм це робити не варто, і при цьому бажано привчати дітей регулярно робити вправи від шийного остеохондрозу. Симптоми шийного остеохондрозу Крім болю в шиї, через остеохондрозу може з’явитися головний біль і запаморочення. Дискомфорт може посилюватися при різких поворотах голови і будь-якому іншому активному русі.

Нерідко пацієнти скаржаться на стрибки артеріального тиску, шум у вухах і напади нудоти. Однак, за словами лікарів, навіть такі серйозні прояви хвороби можна вилікувати за допомогою вправ від шийного остеохондрозу. Також при остеохондрозі буває біль у грудній клітці, який віддає в руку.

Можливо навіть поява оніміння в руках. Профілактика і лікування остеохондрозу Якщо ви не хочете, щоб з вами трапилася ця хвороба, приділяйте належну увагу фізичним навантаженням. Варто всього кілька разів на день 2-4 хвилини приділити легкої зарядці з нахилами і поворотами голови в різні боки, і вам стане набагато легше.

Що стосується лікувальної гімнастики проти остеохондрозу, то лікарі підбирають її індивідуально для кожного пацієнта, призначаючи силу, інтенсивність і частоту занять. Додатково пацієнтові можуть порекомендувати мануальну терапію, тобто масаж.