Вправи від сутулостіВправи від сутулості

Боремося з сутулістю за допомогою вправ

З сутулістю потрібно починати боротися якомога раніше. Фахівці радять привчати дітей тримати спинку рівно з самого малого віку, і тоді у них ніколи не буде проблем зі спиною, не розвинеться сколіоз та інші неприємні захворювання хребта. Вправи від сутулості, в першу чергу, спрямовані на зміцнення м’язів навколо хребта, тобто зміцнення природного м’язового корсета. Пам’ятайте, що під час зарядки можна робити різких рухів, або занадто розтягувати м’язи, інакше ви зробите собі тільки гірше. Якщо ви хочете досягти позитивних результатів, доведеться набратися терпіння.
На те, щоб випрямити спину, може піти кілька місяців, і це за умови регулярних тренувань. Комплекс вправ від сутулості Підійдіть до стінки на відстані одного кроку, поверніться до неї спиною, руки, зігнуті в ліктях, потягніть за голову і зіпріться долонями об стіну. Зробіть глибокий вдих на рахунок 1-4 і прогніться вперед, намагаючись випрямити руки. На рахунок 5-8 зробіть видих і поверніться у вихідне положення.

Вправа робіть повільно. Повторіть 6-8 разів. Поверніться до стінки особою і упріться в неї прямими руками.

На рахунок 1-4 зробіть спокійний вдих і прогніться, намагаючись дотягтися грудьми до стіни. На повільному видиху поверніться в початкове положення. Зробіть 6-8 повторів. Для наступної вправи від сутулості вам знадобиться стілець.

Поставте його перед собою і ляжте на підлогу на живіт, руки витягніть уздовж тіла. Зробіть вдих, витягніть руки вперед і постарайтеся вхопитися за край стільця. На виході поверніться у вихідне положення. Потрібно зробити від 6 до 8 повторів.

Сядьте сідницями на п’яти і витягніть носки. Руки покладіть за голову. На вдиху розведіть в сторону прямі руки долонями вгору, підніміться на коліна і постарайтеся максимально подати таз вперед. Застигніть в цій позі на кілька секунд і знову сядьте на п’яти.

Зробіть 10-20 повторів. Для наступної вправи вам знадобиться гімнастична палиця. Встаньте прямо, ноги поставте на ширині плечей. Візьміть палицю в руки і опустіть їх. Зробіть вдих, і нахиліться вперед, намагаючись тримати спину прямою.

Одночасно руки намагайтеся підняти якомога вище. На видиху зігніть спину і опустіть руки. Знову вдихніть і встаньте рівно. Повторіть не менше 6 разів.

Вправа виконується на четвереньках. На вдиху зробіть прогин спини, підніміть ліву ногу вгору, тримаючи її прямо і підніміть голову. Видихніть, поверніться в початкову позицію.

Те ж саме повторіть для правої ноги. Зробіть вправу 8 разів.