Вправи від Валері ТурпінВправи від Валері Турпін

Особливості вправ від Валері Турпін

Валері Турпін — досить знаменитий французький майстер з фітнесу. Фітнес-відео з її участю придбали популярність у всьому світі. Шанувальники Валері є і в нашій країні.

Фітнес-комплекс, запропонований нею, є своєрідною блокової структурою, що складається з: 1. Розминки. 2. Вправи, що зміцнюють руки і груди. 3. Вправ для формування талії. 4. Вправи, що зміцнюють ноги. 5. Вправ для м’язів живота.

6. Розтяжки. Слід приділити особливу увагу бодіскульптурному комплексу. Термін вивчення всіх блоків неоднаковий. Максимальний час виділено для освоєння другого і четвертого пунктів: зміцненню рук, грудей, ніг, сідниць і стегон. Для безлічі жінок проблеми, які пов’язані з даними блоками, виявляються найбільш актуальними.
Інші частини цього комплексу опрацьовані також успішно, навіть незважаючи на менший період часу, відведений для них. П’ятихвилинні розминки необхідні на розігрів в якості прелюдії до виконання самої бодікомплексной структури. Для другого блоку виділяється набагато більше часу — 14 хвилин. Відмінно розроблений комплекс дає можливість зміцнювати м’язові скульптури біцепсів, трицепсів, а також формувати красиві лінії плечей, зміцнювати м’язи грудей.

Вправа, яке в перекладі означає «Натуральний бюстгальтер», сприяє поліпшенню зони декольте. Іншими словами, це досить добре нам відомі «Ножиці». Вправи від Валері Турпін мають відмінну особливість, в них активно задіюються м’язи ніг. Прокачування рук і плечей, грудних м’язів і одночасні зміцнення м’язів ніг, сідниць складають прекрасне взаємодія частин всього організму. Наступний блок, нахили для талії, дійсно, чудовий.

Прискорюється темп вправ, збільшується частота пульсу, розтягуються м’язи боків. Такі нескладні нахили, і така гармонія в рухах! Тривалість його не перевищує 5 хвилин.

Блок для ніг триває найбільше — 19 хвилин. Заняття для цієї області слід виконувати в двох положеннях: лежачи і стоячи. У вправи першого виду включено різні присідання, які зміцнюють сідниці і стегна.

Інший вид вправ виконують лежачи. Його призначення в ефективному зміцненні внутрішніх сторін стегон, які дуже турбують велика кількість дам. У процесі виконання даних вправ одночасно з названими групами м’язів взаємодіють прес і сідниці. Блок, призначений для м’язів преса, за часом складає всього лише 7 хвилин, однак він дуже ефективний.

Тим, у кого живіт виявився проблемною зоною, буде достатнім доповнити свої вправи або зробити ті, які запропонувала Валері, по парі раз. Якщо у вас не вистачає часу, то не потрібно робити весь блок повністю за раз. Вправи від Валері Турпін можна поділити на дві частини і чергувати їх з кожного блоку через день.