Вправи від животаВправи від живота

Як позбутися від живота: причини появи, ефективні вправи

Для того, щоб позбутися від випираючого живота, потрібно, в першу чергу, розібратися з причинами його появи. Можливо, виключивши їх зі свого життя, ви зможете повернути красу свого живота без дієт і виснажливих фізичних навантажень. Основні причини появи живота: 1. Переїдання 2. Вживання їжі з надмірною кількістю холестерину 3. Стреси, нервові напруження 4. Недолік фізичної активності. Ще однією з найчастіших причин появи випираючого живота є проблеми з травленням.
Наприклад, якщо у людини часто бувають запори, в організмі накопичуються токсини. Щоб захиститися від їх проникнення, тіло починає накопичувати жир в області талії. Тому лікарі часто кажуть — що великий живіт може бути одним із симптомів хвороб шлунково-кишкового тракту. Чому жир в області живота небезпечний для здоров’я? Жирові відкладення в області живота — це не тільки не дуже красиво, але ще й небезпечно для здоров’я.

Зайва вага може призвести до діабету, серцево-судинним захворюванням, ракових захворювань. Причому причиною виникнення хвороб є не зайву вагу як такої, а порушення в обміні речовин. Тому, якщо у вас є така проблема, то варто змінити свій спосіб життя, щоб бути здоровим. Почати слід з харчування, виключивши зі свого раціону жирну, шкідливу їжу.

Одночасно з цим варто почати займатися спортом, виконуючи спеціальні вправи від живота. Система вправ від живота Приступати до вправ бажано після того, як відбулися зміни в харчуванні і вага вже знизився. Найефективнішими вправами для позбавлення від живота є вправи на прес і крутіння обруча. З обруча слід починати зарядку — він чудово розігріває м’язи талії, прискорює в них кровообіг.

Після цього можна починати качати прес. По суті, щоб позбутися від живота, слід виконувати всього дві вправи — підйоми тулуба і підйоми ніг з положення лежачи. Бажано, звичайно ж, робити вправи від живота щодня, щоб добитися ефекту. А щоб не було так нудно, шукайте різні варіації на цю тему. Головне, робити вправи технічно правильно і не давати собі поблажок.

Починати займатися потрібно з 20-30 повторів, поступово збільшуючи кількість повторень і підходів. За словами фахівців, якщо щодня виконувати вправи, результат можна буде побачити через два тижні.