Вправи вумбілдінгВправи вумбілдінг

Що таке вумбілдінг і які вправи можна виконувати в домашніх умовах

Відомо, що будь-яким м’язам нашого тіла необхідно постійно перебувати в тонусі, що дозволяє правильно функціонувати всьому організму. Виявляється, що інтимні м’язи не є винятком з цього правила. Сьогодні особливою популярністю стали користуватися вправи вумбілдінг, які дозволяють жінці відчути себе дійсно бажаною для свого чоловіка і осягнути нові грані сексуальних відносин. Вумбілдинг — це самостійна тренування інтимних м’язів, при якій не додається стороння допомога. За допомогою виконання певного комплексу вправ вумбілдінг жінка може контролювати власні вагінальні м’язи.
Статевого партнера напевно сподобаються такі нововведення, а самої тренується можна буде назавжди забути про всілякі сечостатевих проблемах. Нині в багатьох містах організовуються спеціалізовані школи, навчальні вумбілдингу. Але дане мистецтво підвладне будь-якій жінці без залучення допомоги викладача в домашніх умовах. Оптимальними вправами вумбілдингу для початківців є вправи Кегеля.

За їх допомогою можна навчитися відчувати м’язи, які ви збираєтеся піддати тренуванні. При цьому слід часом здійснювати одну дію, а саме: зупинка сечовипускання на пару секунд. Це буде першим етапом, перш ніж навчитися розслабляти і напружувати необхідні м’язи в необхідний момент.

Наступним етапом є стискання з разжіманіі даних м’язів протягом дня. За добу це дія слід виробляти до півтисячі разів. Це дозволить навіть досягти необхідного стану, який здивує вашого партнера ввечері.

Крім того і завдяки цьому, тренується сфінктер сечівника і вагінальні м’язи, що значно полегшить в майбутньому родовий процес. Які ж ще ефективні вправи можна виконувати в домашніх умовах? Необхідно лягти на спину і розслабитися.

Руки простягаються по швах, ноги згинаються, при цьому стопи розташовують по ширині плечей. У ході вправи необхідно виконати сорок разів підняття і опускання тазу. Через деякий час це завдання слід повторити. Хорошим вправою є інше, дуже схоже на попереднє. При ньому слід залишатися в тому ж положенні, але при підйомах тазу напружувати м’язи вагіни і сфінктер по півхвилини.

Дану процедуру виконують дев’ять разів. Далі слід піднімати таз і напружувати стегна з сідничний м’яз. При цьому стопи необхідно розташувати разом.

Проробляється дану вправу 25 разів.