Вправи з 8 роківвправи з 8 років

Вправи з гантелями для школьніковТреніровочний процес з будь-якими обважнювачами забезпечує додаткове навантаження на м’язи дитини, допомагає зміцнити їх, а також збільшує витрату енергії організмом. У комплексі з правильним харчуванням, фізичні навантаження допомагають контролювати вагу школяра, що сьогодні є актуальною темою. Для школярів дозволяється виконувати дані вправи з 8 років.

При освоєнні техніки виконання, потрібно пам’ятати, що у дитини в цей самий час активно формується скелет, тому давати обтяженнями великі навантаження — не можна. Фахівці рекомендують в тиждень проводити не більше однієї-двох тренувань з гантелями. В інші дні можна вибрати підтягування, віджимання, присідання, які також сприяють зміцненню та розвитку дитячого організму.
Кожен комплекс тренувань з гантелями повинен тривати 30-45 хвилин. У цей час входить: обов’язкова розминка, яка готує дитячий організм до навантажень; силове навантаження; вправи, що сприяють відновленню дихання. Такі виконувати вправи з 8 років можна під ритмічну музику, яка сприяє створенню позитивної атмосфери.

Під час тренувань дитина повинна отримувати задоволення і не виснажувати організм. Перш, ніж впроваджувати в повсякденне гімнастику вправи з гантелями, подбайте про вибір цього снаряда. У будь-якому магазині спортінвентарю вам запропонують спеціальні гантелі для дітей — вони зручно поміщаються в маленькій руці, яскраві і різноколірні. До того ж, можна вибрати порожнисті обважнювачі, які можна наповнювати водою або піском, міняючи їх вагу.

Для школяра досить обважнювачів вагою не більше 1 кг. При цьому заняття з такою вагою починати досить зручно для дітей. Коли організм адаптується до такого вазі, можна поступово його збільшувати. Перш, ніж приступити до виконання вправ з 8 років з гантелями, слід розім’яти м’язи. Стрибки чи біг на місці, повороти тулуба, махи руками або ногами, присідання — можуть бути виконані в якості розминки.

Після цього школяр приступає безпосередньо до силових навантажень. Програму тренування можна знайти в інтернеті без особливих проблем. Комплекс вправ для дітей рекомендується завершувати вправами, які допомагають відновити дихання.

Наприклад, повільна ходьба з глибокими вдихами. У комплекс можуть входити будь-які вправи, виконанню яких гантелі заважати не будуть. Також слід зазначити, що такі вправи можна поєднувати з іншими, наприклад, коригуючими поставу дитини.