Вправи з аквааеробікиВправи з аквааеробіки

Що таке аквааеробіка і чим вона корисна для здоровьяНе секрет, що за допомогою води багато загартовують організм. Заняття спортом у воді сприяють зміцненню захисних функцій організму, виробляючи імунітет до інфекцій і вірусів. Також водні вправи позитивний вплив чинять на психоемоційний стан людини і нервову систему. Вплив води на організм врівноважує в головному мозку процеси гальмування і збудження.
При виконанні вправ аквааеробіки в умовах опору води, відбувається зміцнення всіх м’язів, при цьому стає легше утримувати тіло прямо, тобто поліпшується постава. У воді людина стає майже невагомим, тому відбувається розвантаження спинного хребта, що сприяє зниженню рівня больових відчуттів при затисканні нервових закінчень і м’язів. Оскільки у воді легені функціонують в полегшених умовах, заняття аквааеробікою також дозволяють зміцнити дихальну систему. Підсумуємо переваги занять водною аеробікою: позитивно впливають на серцево-судинну систему; укріплюють всі м`язи тіла; сприяють формуванню хорошої постави; стабілізують артеріальний тиск; знімають стреси, усувають нервову збудливість, поліпшують емоційний стан; сприяють підвищенню захисних сил організму; при остеохондрозах знімають напруги в спинному хребті; допомагають схуднути.

Виконувати вправи з аквааеробіки надзвичайно корисно літнім людям. Справа в тому, що ефект масажу має тиск, який чиниться водою на тіло. Це сприяє поліпшенню кровопостачання внутрішніх органів, стабілізує кровообіг, нормалізує роботу вегетосудинної системи, позитивно впливає на серцево-судинну систему.

Вода допомагає зняти напругу з м’язів. При інтенсивних заняттях водним спортом, відбувається зниження маси тіла — це не тільки скорочує навантаження на суглоби, але і покращує самопочуття. Аквааеробіка є одним з небагатьох корисних і безпечних видів спорту для літніх людей. Однак, якщо ви страждаєте хворобами серця або перенесли інфаркт, на жаль, про водному спорті доведеться забути.

Вправи з аквааеробіки допомагають схуднути. Перш за все, при регулярних заняттях водним спортом, відбувається стабілізація ваги. При цьому він перестає збільшуватися і потім поступово зменшується. Це дуже важливий момент для здоров’я, оскільки стрімке зниження ваги шкідливо для організму. Щоб заняття були ефективними, рекомендується відвідувати басейн 2-4 рази на тиждень по 40-45 хвилин.

Також, для прискорення процесів схуднення, можна займатися самомассажем проблемних зон. Якщо ви ще думаєте, чи потрібно вам це, навіть не сумнівайтеся — потрібно. Аквааеробіка прекрасний вид спорту, який приведе ваше тіло у форму.